8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3526) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9649)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

20 lis 2023
Dobra cena produktu, szybka dostawa, dobrze zapakowana.
3 lis 2023

polecam

szybko, sprawnie, bez problemów, towar zgodnie z opisem
JN
31 paź 2023
Dobra jakość towarów .Przystępna cena i szybka wysyłka.
23 paź 2023
Szybka, fachowa i niezwykle uprzejma obsługa. Dziękuję.
4 paź 2023
Bardzo szybka wysyłka. Większość rzeczy kupuje w 8a.pl
23 maj 2024
Szybkośc realizacji , fachowośc opisu, realne pomiary.
23 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, gdy nasze wysiłki są zauważane. Zawsze dążymy do tego, aby oferować usługi najwyższej jakości..: )
19 maj 2024
Bardzo szybka przesyłka, duży asortyment, dobre ceny.
20 maj 2024
Dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszych produktów i usług. To dla nas motywacja do dalszego utrzymywania wysokich standardów. Zapraszamy ponownie i mamy nadzieję, że kolejne zakupy również będą satysfakcjonujące! : )
Wszystko w jak najlepszym porządku. Artykuły bez uwag.
4 lut 2024
Produkt jest zgodny z opisem wszystko jest ok polecam
21 sty 2024
Szybką realizacja zamówienia. Produkt zgodny z opisem.
20 sty 2024
Bardzo wysoka jakość produktów. Wygodna forma zakupów.
PJ
Paulina J.
Częstochowa
23 lis 2023
Super szybka wysyłka kolejny raz, polecam, wszystko ok
MG
17 lis 2023
Jak zawsze szybko, sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami
2 maj 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupu i szybkiej wysyłki!
LK
26 kwi 2024
Zawsze solidnie, sprawnie, szybko i zgodnie z opisem
EM
Elżbieta M.
Zawiercie
7 kwi 2024
Sklep wielokrotnie sprawdzony. Same pozytywy. Polecam
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Jesteśmy wdzięczni za wsparcie! Dziękujemy za wybór naszego sklepu i za pozytywną opinię. :)
realizacja błyskawiczna i zwrot prosty w zastosowaniu
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię!
Szybka, sprawna realizacja oraz profesjonalna obsługa
Super to już kolejna para. Wcześniejsza służyła 7 lat
jestem zadowolony z produktu i szybkości jego dostawy