dekordia.pl- Logo - Opinie

dekordia.pl

Opinie (364) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1036)

Polecam. Z pewnymi oporami złożyłam zamówienie. Nazwa firmy nic mi nie mówiła a ceny były o połowę tańsze niż u wszystkim dobrze znanej konkurencji. Przesyłka przyszła dobrze zabezpieczona. Dekordia cały czas informowała o kolejnych etapach realizacji zamówienia. Przewoźnik również dokładnie informował gdzie obecnie znajduje się przesyłka. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Polecam niezdecydowanym.

Na ten moment 1 gwiazdka niestety. Zamówiłam 4 płytki dekoru i 1 z nich była odpryśnięta w dwóch miejscach (wygląda to na wadę fabryczną bo w pudełku nie było żadnych kawałków płytki, nawet kurier nie chciał spisać protokołu szkody). Reklamację złożyłam natychmiast czyli we wtorek. Po południu Pani z firmy dekordia się skontaktowała, z pytaniem czego oczekuję i od tego czasu cisza w sprawie jakiegoś rozstrzygnięcia. Wczoraj rano pisałam wiadomość, bo bardzo zależy mi na czasie (wiadomo-remont łazienki, wszystko rozgrzebane, nieczynne a ja oczekuję na 1 płytkę...). Zero odpowiedzi. Ja rozumiem tryb reklamacyjny ale chciałabym wiedzieć na czym stoję...siedząc de facto bez łazienki :(

Opinie nt. sklepu dekordia.pl

25 wrz 2023
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
26 wrz 2023
Pięknie dziękujemy za opinię i pozdrawiamy :)
22 wrz 2023
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
27 wrz 2023
Pięknie dziękujemy Panu za opinię i pozdrawiamy serdecznie :)