dekordia.pl- Logo - Opinie

dekordia.pl

Opinie (364) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1036)

Polecam. Z pewnymi oporami złożyłam zamówienie. Nazwa firmy nic mi nie mówiła a ceny były o połowę tańsze niż u wszystkim dobrze znanej konkurencji. Przesyłka przyszła dobrze zabezpieczona. Dekordia cały czas informowała o kolejnych etapach realizacji zamówienia. Przewoźnik również dokładnie informował gdzie obecnie znajduje się przesyłka. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Polecam niezdecydowanym.

Na ten moment 1 gwiazdka niestety. Zamówiłam 4 płytki dekoru i 1 z nich była odpryśnięta w dwóch miejscach (wygląda to na wadę fabryczną bo w pudełku nie było żadnych kawałków płytki, nawet kurier nie chciał spisać protokołu szkody). Reklamację złożyłam natychmiast czyli we wtorek. Po południu Pani z firmy dekordia się skontaktowała, z pytaniem czego oczekuję i od tego czasu cisza w sprawie jakiegoś rozstrzygnięcia. Wczoraj rano pisałam wiadomość, bo bardzo zależy mi na czasie (wiadomo-remont łazienki, wszystko rozgrzebane, nieczynne a ja oczekuję na 1 płytkę...). Zero odpowiedzi. Ja rozumiem tryb reklamacyjny ale chciałabym wiedzieć na czym stoję...siedząc de facto bez łazienki :(

Opinie nt. sklepu dekordia.pl

9 lip 2024

Dobre ceny i szybkość realizacji.

Dekordia ma dobre ceny na płytki i szybko realizuje zamówienia .Szkoda,że transport dość drogi.
11 lip 2024
Pani Leokadio, dziękujemy bardzo za opinię :) Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pani oczekiwania. Staramy się, aby każda nasza usługa była odzwierciedleniem potrzeb klientów, zarówno jeśli chodzi o wysoką jakość produktów, obsługę naszych klientów, szeroki wybór asortymentu jak i bezpieczeństwo dostawy. Współpracujemy z zewnętrznymi firmami transportowymi i zawsze staramy się, aby warunki były dla naszych klientów jak najlepsze. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na kolejne zakupy :)
5 lip 2024

Wszystko w porządku. Zadowolony z towaru

Wszystko w porządku, polecam zakupy, ale zmieńcie dostawcę bo Raben to jest jakaś masakra.
8 lip 2024
Dziękujemy bardzo za opinię :) Staramy się, aby klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie dlatego bardzo cieszą nas takie słowa. Dziękujemy za wszelkie uwagi, jest to dla nas równie ważne. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
5 lip 2024
Świetna obsługa klienta, pomocne kalkulatory na stronie, bardzo szeroka oferta.
5 lip 2024
Pani Weroniko, dziękujemy za pozytywną opinię i tak miłe słowa :) Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania i mamy nadzieję, że zrobimy to jeszcze nie raz. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
11 lip 2024
Jak zwykle zamówienie zrealizowane bez żadnych problemów! Na pewno wrócę! :)
12 lip 2024
Pani Magdo, dziękujemy bardzo za opinię i docenienie naszej pracy. Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie sprawiły Pani radość. Oczywiście zapraszamy ponownie, już nie możemy się doczekać kolejnej współpracy ! Pozdrawiamy serdecznie :)
JK
Jerzy K.
7 lip 2024
Towar jest OK super kontakt bardzo szybka wysyłka. Pozdrawiam
8 lip 2024
Niezwykle miło jest nam czytać tak pozytywną 5-cio gwiazdkową opinię. Dziękujemy Panu za docenienie naszej pracy i jakości oferowanych usług. Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
7 lip 2024
Polecam sklep. Szybka wysyłka, bardzo dobre ceny.
8 lip 2024
Pani Ewo, dziękujemy bardzo za opinię :) Jest nam niezmiernie miło , cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pani oczekiwania. Pięknie dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!
15 lip 2024
Jestem bardzo zadowolony z szybkiej dostawy.
16 lip 2024
Dziękujemy bardzo za opinię :) Cieszymy sie, że spełniliśmy Pana oczekiwania :) Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)
9 lip 2024
Bardzo sprawna realizacja zamówienia
11 lip 2024
Pani Małgorzato, dziękujemy bardzo za opinię :) Dziękujemy za docenienie naszej pracy i jakości oferowanych usług. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
25 cze 2024
Szybka dostawa płytki nieporysowane
26 cze 2024
Panie Hubercie, dziękujemy bardzo za opinię :) Staramy się, aby każda nasza usługa była odzwierciedleniem potrzeb i oczekiwań Klienta. Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pana oczekiwania. Pięknie dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie! Zapraszamy na ponowne zakupy :)
22 cze 2024
Polecam, dziękuję za realizacje
24 cze 2024
Dziękujemy serdecznie za opinię :) Staramy się, aby każda nasza usługa była odzwierciedleniem potrzeb i oczekiwań Klienta oraz by każdy ich etap był dla naszych klientów czystą przyjemnością. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy a kolejne zakupy!
Dobry kontakt ze sprzedającym
Polecam , szybko i sprawnie
24 cze 2024
Panie Piotrze, niezwykle miło jest nam czytać tak pozytywną 5-cio gwiazdkową opinię. Dziękujemy za docenienie naszej pracy i jakości oferowanych usług. Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy! :)
18 lip 2024
22 lip 2024
Dziękujemy bardzo za opinię i docenienie naszej pracy. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
PZ
Piotr Z.
Krościenko nad Dunajcem
21 lip 2024
22 lip 2024
Panie Piotrze, dziękujemy bardzo za opinię :) Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pana oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
19 lip 2024
22 lip 2024
Panie Macieju, dziękujemy bardzo za opinię :) Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie spełniły Pana oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.
17 lip 2024
18 lip 2024
Panie Stanisławie dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek :) Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie :)
16 lip 2024
Dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek! Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na kolejne zakupy :)
12 lip 2024
15 lip 2024
Dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek !Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie :)
10 lip 2024
11 lip 2024
Pani Dagmaro, dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponownie :)
4 lip 2024
5 lip 2024
Pani Beato, bardzo dziękujemy za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)