dekordia.pl- Logo - Opinie

dekordia.pl

Opinie (364) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1036)

Polecam. Z pewnymi oporami złożyłam zamówienie. Nazwa firmy nic mi nie mówiła a ceny były o połowę tańsze niż u wszystkim dobrze znanej konkurencji. Przesyłka przyszła dobrze zabezpieczona. Dekordia cały czas informowała o kolejnych etapach realizacji zamówienia. Przewoźnik również dokładnie informował gdzie obecnie znajduje się przesyłka. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Polecam niezdecydowanym.

Na ten moment 1 gwiazdka niestety. Zamówiłam 4 płytki dekoru i 1 z nich była odpryśnięta w dwóch miejscach (wygląda to na wadę fabryczną bo w pudełku nie było żadnych kawałków płytki, nawet kurier nie chciał spisać protokołu szkody). Reklamację złożyłam natychmiast czyli we wtorek. Po południu Pani z firmy dekordia się skontaktowała, z pytaniem czego oczekuję i od tego czasu cisza w sprawie jakiegoś rozstrzygnięcia. Wczoraj rano pisałam wiadomość, bo bardzo zależy mi na czasie (wiadomo-remont łazienki, wszystko rozgrzebane, nieczynne a ja oczekuję na 1 płytkę...). Zero odpowiedzi. Ja rozumiem tryb reklamacyjny ale chciałabym wiedzieć na czym stoję...siedząc de facto bez łazienki :(

Opinie nt. sklepu dekordia.pl

3 lip 2024
4 lip 2024
Panie Adamie, dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek. Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pana oczekiwania. Pięknie dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie! Zapraszamy na ponowne zakupy :)
2 lip 2024
3 lip 2024
Panie Krzysztofie bardzo dziękujemy za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania :) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
28 cze 2024
Dziękujemy za pozytywną opinie :) Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy na ponowne zakupy :)
27 cze 2024
28 cze 2024
Panie Jacku bardzo dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie spełniły Pana oczekiwania. Dziękujemy za docenienie naszej pracy i jakości oferowanych usług. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
25 cze 2024
25 cze 2024
Pani Jagodo, dziękujemy bardzo za opinię. Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie spełniły Pani oczekiwania. Bardzo się staramy, aby każdy ich etap był dla naszych klientów czystą przyjemnością. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
22 cze 2024
24 cze 2024
Dziękujemy serdecznie za 5 gwiazdek! Bardzo się staramy, aby każdy ich etap był dla naszych klientów czystą przyjemnością. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
29 maj 2024
polecam gorąco, to już trzeci zakup płytek i napewno nie ostatni. Dokładne informacje o produkcie na stronie internetowej i bardzo pomocna obsługa w kontakcie telefonicznym. Towar przyszedł w ustalonym terminie, bardzo dokładnie zapakowany.
31 maj 2024
Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię :D Dziękujemy za docenienie naszej pracy i jakości oferowanych usług. Bardzo się staramy, aby każdy ich etap był dla naszych klientów czystą przyjemnością. Pozdrawiamy serdecznie :)
16 cze 2024
Miła obsługa online. Szybki czas realizacji. Niska cena produktu. Towar zgodny z zamówieniem 👍
17 cze 2024
Panie Maćku, pięknie dziękujemy za tak wspaniałą 5-gwiazdkową opinię i słowa uznania dla naszego zespołu. Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pana oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
15 cze 2024
Sprawna , szybka dostawa zamówionego towaru. Pozdrawiam i polecam.
17 cze 2024
Panie Jarosławie, pięknie dziękujemy za tak wspaniałą 5-gwiazdkową opinię. Dziękujemy za docenienie naszej pracy i jakości oferowanych usług. Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania i mamy nadzieję, że będziemy mieli szanse to powtórzyć. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na kolejne zakupy :)
13 cze 2024
Dzięki. Towar zgodny z zamówieniem. Wszystko ok.
13 cze 2024
Dziękujemy za opinię Panie Rafale. Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pana oczekiwania. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)
25 maj 2024
Szybka realizacja zamówienia.
27 maj 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię! Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie!
21 cze 2024
Wszystko w porządku. Polecam
24 cze 2024
Pani Jolu, dziękujemy za wybór naszego produktu i pozytywną opinię. Staramy się aby nasze produkty oraz usługi odpowiadały potrzebom naszych klientów. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie! Pozdrawiamy serdecznie :)
Szybka wysyłka.
4 cze 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinie oraz za docenienie naszej pracy i jakości oferowanych usług. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na kolejne zakupy! :)
Amazing 🌟🌟🌟🌟🌟
Obsługa.
18 cze 2024
Dziękujemy bardzo za opinię i 5 gwiazdek! Staramy się, aby każda nasza usługa była odzwierciedleniem potrzeb i oczekiwań Klienta. Pozdrawiamy serdecznie :)
18 cze 2024
21 cze 2024
24 cze 2024
Pani Aneto, pięknie dziękujemy za tak wspaniałą 5-gwiazdkową opinię :) Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
14 cze 2024
17 cze 2024
Dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek! Staramy się, aby klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie dlatego bardzo cieszy nas taka opinia :) Pozdrawiamy serdecznie zapraszamy na ponowne zakupy :)
13 cze 2024
Panie Jakubie, bardzo dziękujemy za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)