dekordia.pl- Logo - Opinie

dekordia.pl

Opinie (364) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1036)

Polecam. Z pewnymi oporami złożyłam zamówienie. Nazwa firmy nic mi nie mówiła a ceny były o połowę tańsze niż u wszystkim dobrze znanej konkurencji. Przesyłka przyszła dobrze zabezpieczona. Dekordia cały czas informowała o kolejnych etapach realizacji zamówienia. Przewoźnik również dokładnie informował gdzie obecnie znajduje się przesyłka. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Polecam niezdecydowanym.

Na ten moment 1 gwiazdka niestety. Zamówiłam 4 płytki dekoru i 1 z nich była odpryśnięta w dwóch miejscach (wygląda to na wadę fabryczną bo w pudełku nie było żadnych kawałków płytki, nawet kurier nie chciał spisać protokołu szkody). Reklamację złożyłam natychmiast czyli we wtorek. Po południu Pani z firmy dekordia się skontaktowała, z pytaniem czego oczekuję i od tego czasu cisza w sprawie jakiegoś rozstrzygnięcia. Wczoraj rano pisałam wiadomość, bo bardzo zależy mi na czasie (wiadomo-remont łazienki, wszystko rozgrzebane, nieczynne a ja oczekuję na 1 płytkę...). Zero odpowiedzi. Ja rozumiem tryb reklamacyjny ale chciałabym wiedzieć na czym stoję...siedząc de facto bez łazienki :(

Opinie nt. sklepu dekordia.pl

12 cze 2024
13 cze 2024
Pani Danuto, bardzo dziękujemy za 5 gwiazdek! Staramy się, aby klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie dlatego bardzo cieszy nas taka opinia! :) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
8 cze 2024
10 cze 2024
Pani Anno, serdecznie dziękujemy za 5 gwiazdek! Zadowolenie naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego też niezwykle motywujące są dla nas takie oceny. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na kolejne zakupy ! :)
7 cze 2024
10 cze 2024
Panie Jacku, bardzo dziękujemy za 5 gwiazdek! Staramy się, aby klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie dlatego bardzo cieszy nas taka ocena. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
7 cze 2024
10 cze 2024
Panie Jakubie, bardzo dziękujemy za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie!
3 cze 2024
2 cze 2024
4 cze 2024
Dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek oraz za docenienie naszej pracy i jakości oferowanych usług. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na kolejne zakupy! :)
1 cze 2024
4 cze 2024
Bardzo dziękujemy za 5 gwiazdek! Bardzo nam miło, że nasze usługi spełniły Pana oczekiwania oraz mamy nadzieję, że jeszcze nie raz skorzysta Pan z naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na kolejne zakupy :)
1 cze 2024
4 cze 2024
Panie Andrzeju, dziękujemy za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania względem zakupów. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
30 maj 2024
31 maj 2024
Panie Andrzeju, bardzo dziękujemy za 5 gwiazdek! Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Pana oczekiwania względem zakupu. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
27 maj 2024
28 maj 2024
Pani Beato, dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek! Przykładamy szczególną uwagę do jakości naszych produktów, bo zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Bardzo dziękujemy za współpracę - to była sama przyjemność. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!
26 maj 2024
10 lut 2024

Profesjonalna obsługa.

Bardzo profesjonalna obsługa klienta, wychwycenie mojego błędu zakupu płytek o dwóch różnych klasach ścieralności i szybka korekta, za co bardzo dziękuję. Możliwość wcześniejszego zakupu i przetrzymania produktów w magazynie Dekordii do momomentu dogodnego dla mnie terminu odbioru.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujemy Pani za opinię i pozdrawiamy serdecznie :)
Szybka wysyłka i dobra cena w porównaniu z innymi ofertami. Moznaby popracować nad kontaktem telefonicznym, naczekałam się na połączenie z konsultantem, a odpowiedzi jakie uzyskałam, były zdawkowe. Koniec końców wszystko przebiegło bardzo sprawnie.
14 lut 2024
Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy serdecznie :)
Zakup płytek poszedł szybko i bezproblemowo. Bardzo miła obsługa. Na bieżąco byłam informowana o dostawie płytek. Moje płytki podłogowe dostarczono mi w stanie nienaruszonym, ani jedna nie została uszkodzona. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękuje bardzo za opinię :) Jesteśmy wdzięczni, że zechciała Pani poświęcić swój czas i ją napisać :) Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania :) Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do kolejnych zakupów :)
Sklep ma świetnie zorganizowaną stronę, co ułatwia wyszukiwanie. Ogromny wybór artykułów. Obsługa szybka, dostawa również. Towar doskonale zapakowany i zabezpieczony przed ewentualnymi uszkodzeniami. Na pewno jeszcze tu zajrzę i polecę innym.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Ślicznie dziękujemy za opinię, bardzo nam miło. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie :)
24 wrz 2023
Wszystko ok, chociaż mogła by być opcja przesyłki kilkunastu dekorów na czymś mniejszym i tańszym niż europaleta. Ale mieli i tak najtańszą przesyłkę, jaką znalazłem, więc ujdzie.
26 wrz 2023
Dziękujemy Panu za opinię i pozdrawiamy serdecznie :)
Świetny kontakt ze sprzedawcą,, nawet przy zmianie zamówienia- pomoc i wyrównanie finansowe bez problemu. Szybka dostawa i produkt dokładnie ten zakupiony. Polecam.
27 wrz 2023
Bardzo polecam. Szybka wysyłka, ładnie spakowana. Kurier dostarczył pod same drzwi. Kontakt ze sklepem bardzo sprawny ✨ na pewno kolejne kafelki kupimy w Decordii 😇
28 wrz 2023
Pięknie dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie :)
Świetny kontakt ze sprzedającym, szybka dostawa. Towar w 100% zgodny z zamówieniem, wzorowo zabezpieczony do transpotru. Kurier uprzejmy. Sklep godny polecenia.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujemy bardzo za opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie!
9 gru 2023
Polecam Przejrzysta strona internetowa, dobra możliwość obejrzenia płytek (znaczna ilość zdjęć), punktualna dostawa, pięknie zabezpieczona przesyłka.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Ślicznie dziękujemy za opinię, zapraszamy ponownie i pozdrawiamy serdecznie :)