Sklep cukierniczy elhandel.pl- Logo - Opinie

Sklep cukierniczy elhandel.pl

Opinie (561) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (917)

motylki 3D z opłatka do ozdoby tortu kolor turkusowy są przepiękne. wycięte już, po lekkim złożeniu motylka -efekt 3D- ale trzeba to zrobić krótko przed podaniem torta. w przeciwnym razie opłatek nasiąka i przykleja się do masy. choć też pięknie to wygląda. kolor ogólnie piękny. Bardzo polecam. efekt naprawdę warty.

10 lip 2024
Moje zamówienie przyszlo uszkodzone, napisałam maila lecz odpowiedzi nie uzyskałam

Opinie nt. sklepu Sklep cukierniczy elhandel.pl

7 wrz 2024
6 wrz 2024
5 wrz 2024
5 wrz 2024
w trakcie sprawdzania
Niestety zamówienie przyszło niekompletne, brakowało elementów chętnie bym zwróciła oba stelaże ale z braku czasu musiałam improwizować
Odpowiedź ze sklepu Sklep cukierniczy elhandel.pl
Witam, otrzymaliśmy negatywną opinię. Proszę o informację czy coś się stało z paczką. Czy możemy w czymś pomóc. Nic nie było zgłaszał że coś się stało. Zawsze staramy się pomóc jeżeli klient zgłosi na problem z produktem. Otrzymaliśmy od razu negatywną opinię. Przykro nam z tego powodu. Zawsze zależy nam na pełnym zadowoleniu Klienta. Chętnie pomagamy ale gdy klient nic nie zgłasza tylko od razu wystawia opinię a my nic o tym nie wiemy :(
Odpowiedź ze sklepu Sklep cukierniczy elhandel.pl
4 wrz 2024

Szeroki wybór produktów, wszystko co potrzebne na przyjęcie w jednym miejscu 😊 bardzo szybka wysyłka.
20 sie 2024
Towar zgodny z opisem. Bardzo szybko realizacja. Bardzo dobra jakość. Polecam
18 sie 2024
Znalazłam tu wszystko, czego potrzebowałam i będę wracać, dziękuję
22 sie 2024
Bogaty asortyment W ELHANDEL znajduję wszystko czego potrzebuję :)
28 sie 2024
Szybka dostawa i bardzo miły kontakt telefoniczny. POLECAM.
5 sie 2024
Świetna jakość produktów, szybka wysyłka. Polecam
EM
Ewa M.
Szczecin
2 wrz 2024
Piękny hipopotam :)Szybka wysyłka. Polecam
7 sie 2024
Szybka wysyłka,towar zgodny z zamówieniem
19 sie 2024
Duży asortyment, przyzwoite ceny, rabaty.
20 sie 2024
Szybka przesyłka. Świetnie zapakowana.
29 sie 2024
Bardzo dobra i sprawna obsługa.
19 sie 2024
Szybka i dobrze spakowana paczka