swiat-kawy.eu

Opinie (63) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (63)

11 cze 2024
Rzeczywiście otrzymałam prawdziwą niemiecką kawę produkowana na rynek zachodni. W innych sklepach internetowych których nie wymienię, zamiast kawy o wspaniałym smaku dostałam namiastkę oryginalnej „kawy”

15 lip 2024
W ciągu 14 dni od złożenia zamówienia nie otrzymałem zamówienia. Brak odpowiedzi na wielokrotne próby kontaktu telefonicznego lub email!!!! Sugeruję, aby firmę omijać szerokim łukiem, aby zaoszczędzić sobie czasu i niesmaku po kontakcie z taką firmą. Na szczęści bez problemu można znaleźć inne portale z kawą!!!!!

Opinie nt. sklepu swiat-kawy.eu

20 sie 2024
Zamówienie zostało całkowicie pomylone nie doszło to co zamówiłem, a opakowania z kawą były porozcinane, co oczywiście znaczy że kawa nie jest już w atmosferze ochronnej i normalnie oczywiście złożyłbym reklamacje ale pomylone zamówienie jest na moją korzyść wiec mam to gdzieś...
15 lip 2024

UWAGA Oszuści.

12 lip 2024

Pierwszy i ostatni raz

Nie otrzymałem zamówienia nie mogę się dodzwonić na podany numer telefonu nikt nie dopowiada na mojego maila w tej sprawie
AK
Aniela K.