Yummo - słodycze z całego świata- Logo - Opinie

Yummo - słodycze z całego świata

Opinie (145) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (355)

14 sie 2024
Jak zawsze bardzo szybka wysyłka i produkty w idealnym stanie, fantastycznie zabezpieczone. :) no i oczywiście smak ... :) dziękuję !

Garamtura produktów się nie zgadza powinno być 127g a jest 99 g. Wysyłka trwała bardzo długo. Zakupy za 235 zł i nawet małego gratisa brak . Ja osobiście nie polecam

Opinie nt. sklepu Yummo - słodycze z całego świata

3 godziny temu
Super polecam moje dzieci uwielbiają z tad żeczy
Generalnie wszystko TIP TOP 100%SATYSFAKCJI
Odpowiedź ze sklepu Yummo - słodycze z całego świata
Dziękujemy za pozytywną opinię. Dzień od razu stał się lepszy! :) Cieszymy się, że zamówione produkty spełniły Twoje oczekiwania i mamy nadzieję, że sprawiły też mnóstwo przyjemności. Pozdrawiamy i zapraszamy do kolejnych odwiedzin w naszym królestwie zagranicznych smaków YUMMO!
5 wrz 2024
Super szybka obsługa i świetny kontakt !!
WW
2 wrz 2024
bardzo dobrze
Odpowiedź ze sklepu Yummo - słodycze z całego świata
Dziękujemy za zakupy i opinię o Twoim doświadczeniu z naszym sklepem. Cieszymy się, że udało nam się sprawić, że było dla Ciebie przyjemnością. Mamy nadzieję, że zamówione przysmaki przyniosły Ci wiele radości i przyjemności. Serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin YUMMO, gdzie czeka na Ciebie jeszcze więcej dobrego. Pozdrawiamy!
Odpowiedź ze sklepu Yummo - słodycze z całego świata
Dziękujemy za wybranie naszego YUMMO! Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że zamówienie sprawiło Ci mnóstwo radości. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli w przyszłości do nas wrócisz - czeka na Ciebie masa najróżniejszych produktów, z najdalszych zakątków świata. Wszystkiego dobrego!
Odpowiedź ze sklepu Yummo - słodycze z całego świata
Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoją pozytywną opinię i dziękujemy, że wybierasz YUMMO! Cieszymy się, że nasze produkty Ci się spodobały i sprawiły radość. Oby nasze zagraniczne przekąski jeszcze nie raz zaskoczyły Cię nowymi smakami i doznaniami! Dziękujemy za zaufanie. Zajrzyj do nas ponownie, będzie nam bardzo miło :)
Odpowiedź ze sklepu Yummo - słodycze z całego świata
Twoja opinia bardzo nas cieszy! Super, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że zakupione u nas produkty, będą dopełnieniem miłych chwil i smakowitych uniesień. Wpadnij do nas jeszcze po dokładkę zagranicznych pyszności!
12 wrz 2024
8 wrz 2024
7 wrz 2024
3 wrz 2024
31 sie 2024
29 sie 2024
6 wrz 2024

data ważności produktu 30 Sierpień…

data ważności produktu 30 Sierpień 2024...
14 sie 2024

Serdecznie polecam !