Yummo - słodycze z całego świata- Logo - Opinie

Yummo - słodycze z całego świata

Opinie (145) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (355)

14 sie 2024
Jak zawsze bardzo szybka wysyłka i produkty w idealnym stanie, fantastycznie zabezpieczone. :) no i oczywiście smak ... :) dziękuję !

Garamtura produktów się nie zgadza powinno być 127g a jest 99 g. Wysyłka trwała bardzo długo. Zakupy za 235 zł i nawet małego gratisa brak . Ja osobiście nie polecam

Opinie nt. sklepu Yummo - słodycze z całego świata

WW
8 sie 2024
super
11 wrz 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Dzień od razu stał się lepszy! :) Cieszymy się, że zamówione produkty spełniły Twoje oczekiwania i mamy nadzieję, że sprawiły też mnóstwo przyjemności. Pozdrawiamy i zapraszamy do kolejnych odwiedzin w naszym królestwie zagranicznych smaków YUMMO!
26 sie 2024
11 wrz 2024
Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoją pozytywną opinię i dziękujemy, że wybierasz YUMMO! Cieszymy się, że nasze produkty Ci się spodobały i sprawiły radość. Oby nasze zagraniczne przekąski jeszcze nie raz zaskoczyły Cię nowymi smakami i doznaniami! Dziękujemy za zaufanie. Zajrzyj do nas ponownie, będzie nam bardzo miło :)
18 sie 2024
11 wrz 2024
Twoja opinia bardzo nas cieszy! Super, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że zakupione u nas produkty, będą dopełnieniem miłych chwil i smakowitych uniesień. Wpadnij do nas jeszcze po dokładkę zagranicznych pyszności!
15 sie 2024
11 wrz 2024
Dziękujemy za zakupy i opinię o Twoim doświadczeniu z naszym sklepem. Cieszymy się, że udało nam się sprawić, że było dla Ciebie przyjemnością. Mamy nadzieję, że zamówione przysmaki przyniosły Ci wiele radości i przyjemności. Serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin YUMMO, gdzie czeka na Ciebie jeszcze więcej dobrego. Pozdrawiamy!
15 sie 2024
11 wrz 2024
Dziękujemy za wybranie naszego YUMMO! Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że zamówienie sprawiło Ci mnóstwo radości. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli w przyszłości do nas wrócisz - czeka na Ciebie masa najróżniejszych produktów, z najdalszych zakątków świata. Wszystkiego dobrego!
12 sie 2024
10 sie 2024
3 sie 2024
31 lip 2024
17 lip 2024
I'm very happy with the service and the variety of products! As well as with the environmentally-friendly packaging.
13 wrz 2024
We are very grateful for your positive feedback and thank you for choosing YUMMO! We’re thrilled that you enjoyed the products. May our foreign snacks surprise you more than once with new flavors and sensations! Thank you for your trust. We look forward to welcoming you back again; it would be our pleasure :)
20 lip 2024

Asian mystery box

Przesyłka dobrze zabezpieczona, box był różnorodny i miał dobry stosunek jakości do ceny.
19 lip 2024
Jest swietnie- szybko i sprawnie
7 lip 2024
Очень оперативно