Yummo - słodycze z całego świata- Logo - Opinie

Yummo - słodycze z całego świata

Opinie (145) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (355)

14 sie 2024
Jak zawsze bardzo szybka wysyłka i produkty w idealnym stanie, fantastycznie zabezpieczone. :) no i oczywiście smak ... :) dziękuję !

Garamtura produktów się nie zgadza powinno być 127g a jest 99 g. Wysyłka trwała bardzo długo. Zakupy za 235 zł i nawet małego gratisa brak . Ja osobiście nie polecam

Opinie nt. sklepu Yummo - słodycze z całego świata

24 cze 2024
3 wrz 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Dzień od razu stał się lepszy! :) Cieszymy się, że zamówione produkty spełniły Twoje oczekiwania i mamy nadzieję, że sprawiły też mnóstwo przyjemności. Pozdrawiamy i zapraszamy do kolejnych odwiedzin w naszym królestwie zagranicznych smaków YUMMO!
19 cze 2024
3 wrz 2024
Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoją pozytywną opinię i dziękujemy, że wybierasz YUMMO! Cieszymy się, że nasze produkty Ci się spodobały i sprawiły radość. Oby nasze zagraniczne przekąski jeszcze nie raz zaskoczyły Cię nowymi smakami i doznaniami! Dziękujemy za zaufanie. Zajrzyj do nas ponownie, będzie nam bardzo miło :)
15 cze 2024
3 wrz 2024
Twoja opinia bardzo nas cieszy! Super, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że zakupione u nas produkty, będą dopełnieniem miłych chwil i smakowitych uniesień. Wpadnij do nas jeszcze po dokładkę zagranicznych pyszności!
11 cze 2024
3 wrz 2024
Dziękujemy za zakupy i opinię o Twoim doświadczeniu z naszym sklepem. Cieszymy się, że udało nam się sprawić, że było dla Ciebie przyjemnością. Mamy nadzieję, że zamówione przysmaki przyniosły Ci wiele radości i przyjemności. Serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin YUMMO, gdzie czeka na Ciebie jeszcze więcej dobrego. Pozdrawiamy!
4 cze 2024
3 wrz 2024
Dziękujemy za wybranie naszego YUMMO! Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że zamówienie sprawiło Ci mnóstwo radości. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli w przyszłości do nas wrócisz - czeka na Ciebie masa najróżniejszych produktów, z najdalszych zakątków świata. Wszystkiego dobrego!
22 lis 2023
Wszystko w porządku,zakup zgodny z oczekiwaniami, błyskawiczna dostawa-dosłownie z dnia na dzień.Gorąco polecam!!!
5 paź 2023
Bardzo dziekuje za ekspresowa dostawe. Doceniam naprawdę :) a tak to wszystko super , pieknie i smacznie :)
15 sie 2024
Szybka i przyjemna realizacja wraz z doradztwem. Bardzo miła i sprawna obsługa korzystająca z iMessage :D
31 sie 2024
21 paź 2023

Super♡

Wszystko szybko sprawnie i dokładnie tak jak miało być. Dziękuję bardzo napewno do was wrócę 😁
15 sie 2024

Wracam tu regularnie, jest sprawnie, szybciutko, przejrzyscie, wszystko idealnie, polecam!
17 lis 2023

Szybkie i udane zakupy

Super szybka wysyłka. Produkty zapakowane bezpiecznie i ekologicznie. Sklep na medal!
8 gru 2023

Super zamówienie

Szybka dostawa, bardzo ładnie zapakowane, wszystko co zamówiliśmy było w paczce. :)
28 sie 2024
Ekspresowa dostawa, towar zgodny z zamówionym, smacznie i jakościowo. Polecam!
11 wrz 2024
23 gru 2023
Bardzo szybka wysyłka, realizacja zamówienia w ciągu jednego dnia, polecam!
15 lis 2023
Wiele razy kupowałam z yummo i nigdy nie było żadnych problemów, Polecam 🫶
21 paź 2023
Fajne produkty w dobrej cenie. Świetna obsługa klienta i szybka realizacja
18 maj 2024
Świetny kontakt z ekipą pakująca zamówienie, ekspresowa wysyłka 😊
25 gru 2023
Słodycze słodyczami ale obsługa klienta jest naprawdę wspaniała!
31 sie 2024
11 paź 2023
Bardzo dobrze dobrane produkty, oprócz tego makaronu :-)
23 lis 2023
Szybka wysyłka ładnie zapakowane miła obsługa polecam