sliper.pl- Logo - Opinie

sliper.pl

Opinie (360) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1469)

3 lut 2024
Błyskawiczna obsługa klienta. Zrobilam zwrot towaru i na drugi dzień otrzymałam zwrot kosztów na konto . Żeby wszystkie sklepy miały tak sprawnie opracowany system dla klienta , byłoby wspaniale. Sklep godny polecenia. Polecam .

zamówione klapki szare te które są reklamowane na zdjęciach okazały się klapkami bardzo ciemno brązowymi .Po telefonicznym(514255951 zamówienie nr 190294 )skontaktowaniu się z nadawcą"sliper" że klapki wyraźnie różnią kolorem odpowiedział że mam inaczej ustawić monitor bo to ma wpływ na kolor - czy to stwierdzenie nie jest przejawem ignorancji i arogancji sprzedającego.

Opinie nt. sklepu sliper.pl

17 maj 2024
Takie buty już miałam z innej firmy i byłam zadowolona. Eksploatowalam 3lata i nic się nie działo nogi byly wypoczęte. Mam nadzieję że te też takie będą. Są identyczne. Pozdrawiam
1 paź 2023
Bardzo szybka dostawa . Paczka dobrze zapakowana . Drobne uwagi do jakości klapek ( jeden z znaczków producenta był niedokładnie przyklejony ) . Ale to pewnie wina producenta .
5 paź 2023

Zadowolona klientka.

Szybko i sprawnie zrealizowano zamówienie. Towar zgodny z opisem. Klapki bardzo wygodne i miłe w użytkowaniu. Możliwość regulowania szerokości klapek.
KP
20 lis 2023
Kapcie ładne i dobrej jakości. Miejmy nadzieję, że potwierdzi to użytkowanie. Dostawa błyskawiczna (następnego dnia po zamówieniu).
Szybko ,sprawnie , na czas , towar bez wad, żadnych zastrzeżeń czy uwag . Bardzo miło robi się zakupy w Pana sklepie :)
Kaloszki są świetne sprawdzają się w czasie śniegu ale w jednym ściąga się ocieplenie i to przeszkadza w chodzeniu
szybka dostawa bardzo ładne buciki super wykonanie szkoda ze musze odesłać bo wzięłam za duże w podbiciu są
8 lut 2024
Sprawna i szybka przesyłka. Bezproblemowy kontakt z dostawcą. Klapki bardzo wygodne, teściowa zadowolona :)
25 lut 2024
Szybko , sprawnie i zgodne z oczekiwaniami. Napewno jeszcze skorzystam z waszego sklepu. Pozdrawiam.
prosze zwracac u wage na rozmiary 43 to trzeba zamawiac 46 pozd
Bardzo szybka realizacja zamówienia i żadnych trudności ze zwrotem jednego z zamówionych artykułów.
25 lis 2023
Szybkość obsługi klienta. Natomiast odnośnie towaru, myślałam że będzie lepszej jakości.
18 paź 2023
Szybka realizacja. To co zamówiłam to otrzymałam. Przystępna cena konkurencyjna
14 maj 2024
Wygodne buty, nie obcierają, zakładasz i nosisz. Dziękuję za szybką dostawę
3 maj 2024
Poproszę o te klapki co zamówiłam nie stety kurier drugi raz nie dostarczył
szybko przesyłka dotarła, dobrze zapakowana , takie jak zamówiłam, dziękuję
Szybka wysyłka, przystępne ceny, obuwie zgodne z opisem, cieple i wygodne
Drugi raz kupowałem w Waszym sklepie i wszystko było o.k.Szbka dostawa.
Jestem zadowolona z zamówionego towaru i z szybkiej i sprawnej dostawy
20 lis 2023
Super szybka wysyłka. Transakcja przebiegła bez zastrzeżeń. Polecam !