sliper.pl- Logo - Opinie

sliper.pl

Opinie (309) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1371)

3 lut 2024
Błyskawiczna obsługa klienta. Zrobilam zwrot towaru i na drugi dzień otrzymałam zwrot kosztów na konto . Żeby wszystkie sklepy miały tak sprawnie opracowany system dla klienta , byłoby wspaniale. Sklep godny polecenia. Polecam .

zamówione klapki szare te które są reklamowane na zdjęciach okazały się klapkami bardzo ciemno brązowymi .Po telefonicznym(514255951 zamówienie nr 190294 )skontaktowaniu się z nadawcą"sliper" że klapki wyraźnie różnią kolorem odpowiedział że mam inaczej ustawić monitor bo to ma wpływ na kolor - czy to stwierdzenie nie jest przejawem ignorancji i arogancji sprzedającego.

Opinie nt. sklepu sliper.pl

9 mar 2024
3 mar 2024
Niestety nie otrzymałam zamówienia
3 lut 2024
Chodziać wygląd moich bamboszy rodzinie się nie podobał , to ja jestem nimi zachwycona.Kształt trochę pierwotny, ale jaka wygoda i ciepło..super. Mam w domu posadzki lodowate zimą .Teraz problem zimnych stóp zniknął.
6 lip 2023
Jestem bardzo zadowolona z zamówionego towaru. Otrzymałam dokładnie to co chciałam! Jakość okaże się w trakcie użytkowania, mam nadzieję, że będzie taka jak wygląd produktu!
5 paź 2023

Zadowolona klientka.

Szybko i sprawnie zrealizowano zamówienie. Towar zgodny z opisem. Klapki bardzo wygodne i miłe w użytkowaniu. Możliwość regulowania szerokości klapek.
19 lip 2023

Szybko j konkretnie

Towar znam. Zamówiłam kolejny raz. Jestem za każdym razem zadowolona tak z towaru jak i błyskawicznej dostawy- paczka dotarła w następnym dniu.
KP
20 lis 2023
Kapcie ładne i dobrej jakości. Miejmy nadzieję, że potwierdzi to użytkowanie. Dostawa błyskawiczna (następnego dnia po zamówieniu).
10 lip 2023
Szybka dostawa.Klapki bardzo wygodne.Rozmiarowka zgodna .Polecam na plażę na basen nawet do stroju codziennego
8 lut 2024
Sprawna i szybka przesyłka. Bezproblemowy kontakt z dostawcą. Klapki bardzo wygodne, teściowa zadowolona :)
25 lut 2024
Szybko , sprawnie i zgodne z oczekiwaniami. Napewno jeszcze skorzystam z waszego sklepu. Pozdrawiam.
18 paź 2023
Szybka realizacja. To co zamówiłam to otrzymałam. Przystępna cena konkurencyjna
PK
Paweł K.
Bydgoszcz
2 sie 2023
Błyskawiczna realizacja zgodnie z ofertą. Następnego dnia paczka była u mnie.
szybko przesyłka dotarła, dobrze zapakowana , takie jak zamówiłam, dziękuję
Szybka wysyłka, przystępne ceny, obuwie zgodne z opisem, cieple i wygodne