matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (527) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (598)

Super zapakowany. Po wyjęciu z pudła "ożywa", sam się rozkłada. Bardzo ładnie wykonany. Dziś pierwsza noc na nowym materacu, wygodny i na ten moment jestem bardzo zadowolona i myślę że tak zostanie. Dziękuję i polecam.

12 sie 2024
W związku z brakiem możliwości umówienia transportu na konkretny termin, a firma transportowa narzuca mało elastyczny jeden termin w godzinach pracy klienta, odstąpilam od zamówienia

Opinie nt. sklepu matinee.pl

Szybka wysyłka, fajnie, bo materac jest dwustronny z jednej bardziej miękki z drugiej twardszy. Bardzo wygodny 🥰
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac jest wygodny i spełnia oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Materac bardzo wygodny. Informacja o produkcie bardzo dobra. Szybka realizacja. Jestem zadowolona z zakupu .
13 gru 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się nasz proces dostarczenia produktu oraz komunikacja produktowa zapewniły poczucie komfortu i satysfakcji. Życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Materace zgodne z opisem, wygodne, kilka dni od zamówienia były już u nas, użytkownicy bardzo zadowoleni.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac zapewnia zdrowy i komfortowy odpoczynek. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Świetne doradztwo, szybka realizacja i wysyłka. Bardzo dobry kontakt. Opinii o produkcie jeszcze nie mam.
26 sty 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że wszystko w procesie zakupowym przebiegło pomyślnie. Życzymy pięknych snów, Zespół Matinee!

POLECAM POLECAM POLECAM

Jestem bardzo zadowolona. Szybka dostawa. Materac idealnie zapakowany. Wygodny i bardzo ładnie wygląda.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zakupiony materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Materace świetnej jakości, obsługa bardzo pomocna i z sercem podchodząca do obsługi klienta. Polecam!!!
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za podzielenie się wrażeniami z zakupów w naszym sklepie. Pozdrawiamy i życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
technologia pakowania jest niesamowita , wygląd taki jak na fotkach a jak z twardością to się o karze
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
21 kwi 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia Przystępna cena I dobra jakość Pozdrawiam Mirosław Nowakowski
24 kwi 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zakupiony w naszym sklepie towar spełnił czekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
1 kwi 2024
Najlepszy sklep internetowy w jakim kupowałem. Pan Rafał kapitalnie doradził wybór materaca. Polecam
24 gru 2023
Obsługa klienta rewelacyjna. Na razie zamówienia jeszcze nie otrzymaliśmy ale bylo złożone w piątek.
3 sty 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasz zespół obsługi okazał się pomocny w wyborze odpowiedniego produktu. Życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
22 gru 2023
3 sty 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych wspaniałych snów, Zespół Matinee!
12 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zakupy były źródłem pozytywnych wrażeń. Pozdrawiamy i życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
18 paź 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zakupy u nas były źródłem satysfakcji i pozytywnych wrażeń. Pozdrawiamy, Zespół Matinee!
20 paź 2023
wszystko zgodnie z planem - materac miał być do piątku, a był już w czwartek. Duży plus
23 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że proces wysyłki przebiegł pomyślnie, a wybrany materac spełnia oczekiwania i zapewnia błogi odpoczynek. Pozdrawiamy i życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
14 kwi 2024
Moje 82 letnie kości są zadowolone, sposób informacji i dostarczenia wybitnie sprawne
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że cały proces zakupowy był źródłem pozytywnych wrażeń. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Spało się dobrze, pobudka bez bólu kręgosłupa (nareszcie!) Materac piankowy Kast
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy si,e, że materac zapewnia spokojny sen bez bólu kręgosłupa. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Elegancki i wygodny jak w opisie. Polecam i polecę też innym. Dziękuję.
13 gru 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że wybrany materac zapewnia spokojny sen. Pozdrawiamy i życzmy samych przespanych nocy, Zespół Matinee!
na razie to jeszcze nic nie mogę powiedzieć , jestem w trakcie zakupu
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zdecydowała się Pani na zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
27 sty 2024
Jestem w pełni zadowolony z materaca. Spełnia oczekiwane wymogi.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupu w naszym sklepie. Cieszymy się, że zakupiony produkt spełnia oczekiwania, gwarantując spokojny sen. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!