matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (527) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (598)

Super zapakowany. Po wyjęciu z pudła "ożywa", sam się rozkłada. Bardzo ładnie wykonany. Dziś pierwsza noc na nowym materacu, wygodny i na ten moment jestem bardzo zadowolona i myślę że tak zostanie. Dziękuję i polecam.

12 sie 2024
W związku z brakiem możliwości umówienia transportu na konkretny termin, a firma transportowa narzuca mało elastyczny jeden termin w godzinach pracy klienta, odstąpilam od zamówienia

Opinie nt. sklepu matinee.pl

Szybka realizacja. Materac bardzo wygodny. Zobaczymy jak będzie się sprawował
13 maj 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
4 sty 2024
Materac jest super,nie wyobrażam sobie spać na innym ,wygodny polecam firmę
10 sty 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, cieszymy się, że materac zapewnia komfortowy odpoczynek i zyskał również uznanie pupila. Życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
zamówienie szybko i profesjonalnie zalatwione dzisiaj będzie testowany :)
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Zamówienie zrealizowano bardzo szybko i zgodnie z oczekiwaniem. polecam
7 lut 2024
rzeczowa rozmowa telefoniczna,szybkie przekazanie przesyłki do wysyłki
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że proces obsługi spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Wszystko, całe zamówienie przebiegło bez najmniejszych problemów
8 sty 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że proces zakupowy przebiegł bez utrudnień. Życzmy samych pięknych snów, Zespoł Matinee!
23 maj 2024
Zamowienie blyskawicznie zrealizowane, wszystko zgodne z opisem
4 cze 2024
Dziękujemy za zakupy, cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
14 maj 2024
Polski producent , dobra cena , mam nadzieję że świetny produkt
3 cze 2024
Nie podajecie wszystkich danych np.wysokości materaca w mailu
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Wszystkie informacje o specyfikacji naszych produktów są podane na stronie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Produkt zgodny z opisem. Bardzo pomocny kontakt i miła obsługa.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasze standardy obsługi oraz sposób przedstawienia spełniły oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Szybko zrealizowane , otrzymałem to co chciałem za dobre cenę
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że były one źródłem pozytywnych wrażeń. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
24 lis 2023
Szybko sprawnie i w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolona!!!
28 lis 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie były źródłem pozytywnych wrażeń. Życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
17 mar 2024
Szybki kontakt z producentem Teraz czekam na szybką dostawę 😄
MS

Będę polecać znajomym

Super kontakt, miła obsługa, wszystko na najwyższym poziomie
20 kwi 2024
Szybka a nawet bardzo szybka dostawa materac pierwsza klasa
24 kwi 2024
Szybka realizacja, dobry kontakt. Materac wygodny. Polecam
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Szybką odpowiedź przez sprzedającego jasna i klarowna.
22 gru 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, cieszymy się, że nasz dział obsługi klienta sprostał oczekiwaniom. Życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Flikk materac hybrydowy jest super, na razie testujemy
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
13 maj 2024
Bardzo profesjonalna i służąca pomocą obsługa klienta
13 maj 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasz zespół obsługi klienta sprostał oczekiwaniom. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
25 maj 2024
Szybko, sprawnie i... wygodnie. Kolorowych snów ! 😀