matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (527) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (598)

Super zapakowany. Po wyjęciu z pudła "ożywa", sam się rozkłada. Bardzo ładnie wykonany. Dziś pierwsza noc na nowym materacu, wygodny i na ten moment jestem bardzo zadowolona i myślę że tak zostanie. Dziękuję i polecam.

12 sie 2024
W związku z brakiem możliwości umówienia transportu na konkretny termin, a firma transportowa narzuca mało elastyczny jeden termin w godzinach pracy klienta, odstąpilam od zamówienia

Opinie nt. sklepu matinee.pl

24 lut 2024
Bardzo profesjonalna obsługa, polecam do zakupów.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac oraz nasze standardy obsługi spełniły oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów. Zespół Matinee!
Rzetelność, terminowość, profesjonalizm, produkt.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że były one satysfakcjonujące. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
13 gru 2023

Bez stresu

Profesjonalne informowanie klienta. Tak trzymać.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
14 paź 2023

Świetna i szybka obsługa...wszystko bez…

Świetna i szybka obsługa...wszystko bez problemu
16 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie! Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie są źródłem pozytywnych wrażeń. Życzymy pięknych snów, Zespół Matinee!
Jakość produktu i szybka realizacja zamówienia
Bardzo sprawna i szybka realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnia oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM BEZ DODATKOWYCH OPŁAT
8 sty 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, życzmy samych pięknych snów. Pozdrawiamy, Zespół Matinee!
Super obsługa, wszystko jak w opisie, polecam
14 lut 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że cały proces spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów. Zespół Matinee!
5 paź 2023
Świetny produkt. Polecam. dobrze zapakowany.
6 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, cieszymy się, że wybrany produkt spełnił oczekiwania. Życzymy wielu pięknych nocy i spokojnych snów. Pozdrawiamy Zespół Matinee!

Super materac! Extra ceny.

Super materac. Szybka realizacja. Polecam!
22 gru 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, cieszymy się, że nasza polityka sprzedażowa spełniła oczekiwania i jest źródłem pozytywnych wrażeń. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Wygodny materac. Szybka wysyłka. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy. Cieszymy się, że zakupy spełniły oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Pomoc przy wyborze odpowiedniego materaca
13 gru 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasz zespół obsługi klienta pomógł w doborze odpowiedniego materaca. Życzmy pięknych snów, Zespół Matinee!
9 paź 2023
Świetna obsługa i profesjonalne doradztwo
24 lis 2023
Bardzo fachowe podejście i miły kontakt
28 lis 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że proces zakupowy oraz kontakt z naszym działem obsługi wzbudził pozytywne wrażenia. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Obsługa klienta, pełen profesjonalizm.
8 sty 2024
Idealne do łyżka piętrowego dla dzieci
10 sty 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zakupiony materac spełnia potrzeby młodych użytkowników. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!

POLECAM

Szybka sprawna obsługa . Materac super
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl

Bardzo dobry kontakt i wyrozumiałość ze strony p. Krzysztofa - bardzo dziękuje

Bardzo dobry kontakt i wyrozumiałość
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac jest wygodny i spełnia oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Wszystko. Ok. Dorca super. Polecam
25 lis 2023

informacja o produkcie

wszechstronna informacja o produkcie
28 lis 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy, że nasza informacja o produkcie oraz sam produkt spełniły oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!