matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (527) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (598)

Super zapakowany. Po wyjęciu z pudła "ożywa", sam się rozkłada. Bardzo ładnie wykonany. Dziś pierwsza noc na nowym materacu, wygodny i na ten moment jestem bardzo zadowolona i myślę że tak zostanie. Dziękuję i polecam.

12 sie 2024
W związku z brakiem możliwości umówienia transportu na konkretny termin, a firma transportowa narzuca mało elastyczny jeden termin w godzinach pracy klienta, odstąpilam od zamówienia

Opinie nt. sklepu matinee.pl

25 lis 2023

informacja o produkcie

wszechstronna informacja o produkcie
28 lis 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy, że nasza informacja o produkcie oraz sam produkt spełniły oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
8 paź 2023
Materace na stronie świetnie opisane
9 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że przygotowane przez nasz zespół treści spełniły oczekiwania i ułatwiły decyzję zakupową. Pozdrawiamy, Zespół Matinee!
2 gru 2023
Szybkość działania i profesjonalizm
13 gru 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasza skuteczność działania w zakresie zmieniania Państwa snów na lepsze została doceniona. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Jester zadowolona material swietny
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnia oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
7 lis 2023
Super obsługa, będę polecała dalej
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że wybrany materac okazał się dobrym wyborem. Pozdrawiamy i życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
29 kwi 2024
Jakość materaca i sposób dostawy
30 kwi 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Szybka skuteczna obsługa. Super!
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasza obsługa sprostała oczekiwaniom i udało się wybrać odpowiedni produktu. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
24 lut 2024
Polecam, zamówiłam już drugi!!!
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee !
26 sty 2024
Bardzo dobra obsługa i kontakt.
26 sty 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że proces zakupowy był źródłem pozytywnych wrażeń. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!

Materac

Produkt bardzo dobrej jakości
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że produkt spełnia oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
20 lis 2023
Wiarygodność i szybka obsługa
22 lis 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasz sklep spełnił oczekiwania. Życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Prosta realizacja zamowienia
7 lut 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że realizacja zamówienia oraz zakupy w naszym sklepie były źródłem pozytywnych wrażeń. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Polecam ze szczerego serca.
7 lut 2024
Dziękujemy za zakupy, cieszymy się, że zamówiony produkt jest źródłem pozytywnych wrażeń. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Kontakt z fizjoterapeutą
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że konsultacja spełniła oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Szybka i rzetelna obsluga
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasze standardy obsługi spełniły oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
13 paź 2023
szybka reakcja i dostawa
16 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że proces zakupowy był źródłem satysfakcji. Życzymy pięknych snów i spokojnych nocy! Pozdrawiamy, Zespół Matinee!
11 maj 2024
Szybko I profesjonalnie!
13 maj 2024
25 kwi 2024
Szybko i profesjonalnie
30 kwi 2024
polecam i pozdrawiam :)
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie! Pozdrawiamy serdecznie i życzmy samych przespanych nocy, Zespół Matinee!
WW
Super materac,polecam
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że wybrany materac spełnia oczekiwania. Życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!