matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (527) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (598)

Super zapakowany. Po wyjęciu z pudła "ożywa", sam się rozkłada. Bardzo ładnie wykonany. Dziś pierwsza noc na nowym materacu, wygodny i na ten moment jestem bardzo zadowolona i myślę że tak zostanie. Dziękuję i polecam.

12 sie 2024
W związku z brakiem możliwości umówienia transportu na konkretny termin, a firma transportowa narzuca mało elastyczny jeden termin w godzinach pracy klienta, odstąpilam od zamówienia

Opinie nt. sklepu matinee.pl

6 cze 2024
10 cze 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
5 cze 2024
10 cze 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
4 cze 2024
10 cze 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, Zespól Matinee!
31 maj 2024
4 cze 2024
Dziękujemy za zakupy. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
16 cze 2024
Materac jest za twardy nie ma różnicy pomiędzy H2 materacem H3 ,po wymianie
20 cze 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Parametr określający twardość wynika z użytych w budowie materaca komponentów. Jednak może być odczuwana w sposób subiektywy w zależności o wagi i preferencji. Proszę pamiętać, że ciało potrzebuje czasu, by przystosować się do nowej powierzchni spania. Materace H2 to najbardziej miękkie materace z naszej oferty. Pozdrawiamy, Zespół Matinee!
18 cze 2024
20 cze 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Jeśli okazały się niesatysfakcjonujące prosimy o uzasadnienie tak niskiej oceny. Pozdrawiamy, Zespół Matinee!

Świetny materac

Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów. Zespół Matinee
Materac Vexon 140x200 H4-H5 po prostu SZTOS. Po pierwszej nocy jesteśmy zachwyceni. Obsługa sklepu i zamówienia przemiła,konsultant 10/10. Kolejny materac też będzie od Matinee
2 mar 2024
Zamówienie przebiegło szybko i bez problemów, szybka dostawa, powiadomienia od producenta na każdym etapie, pan na infolinii bardzo miły i chętny do pomocy. Polecam firmę :)
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania, a nasz dział obsługi klientów był pomocny w doborze właściwego modelu. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
17 maj 2024
Otrzymaliśmy materace. Jak się okazuje są za duże. Zadzwoniłam do firmy i bez problemu doradzono mi , co zrobić. Pan był bardzo uprzejmy. Złożyłam nowe zamówienie.
3 cze 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materace spełniły oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
24 sty 2024

Materac spełnia moje wymagania. Jestem zadowolona z obsługi: szybkiej wymiany informacji, terminowej dostawy
26 sty 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasza obsługa oraz sposób komunikacji spełniły oczekiwania. Życzymy wspaniałych snów, Zespół Matinee!
2 mar 2024
Dziękuję za realizacje zamówienia. Polecam firmę ze wzledu na dobrą poradę przy wyborze materaca , szybką realizacje zamówienia , możliwą konfiguracje wyboru materaca poprzez internetowa stronę. Poprawiłbym funkcjonowanie poprzez dodanie informacji jesli chodzi o ciężary osób bo nie wiadomo czy chodzi ciężar pary czy ciężar jednej osoby przy wyborze materaca dla dwóch osób.Jęśli chodzi o materac to dobra jakość wykonania. Twardość- myślę że właściwa podpowiedź testowanej twardszej strony H4. Drugą stronę przetestuję po tygodniu ale H3 napewno będzie jeszcze lepsza.W razie czego jest możliwa wymiana do 45 dni - czego nie ma pewnie w innych sklepach. Dziękuję za realizację i pozdrawiam pracowników.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że proces zakupowy w naszym sklepie był źródłem samych pozytywnych wrażeń. Dziękujemy również za sugestie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
17 lis 2023
Obsługa klienta na najwyższym poziomie! Materac (dwustronny kieszeniowy Sathy) pokłada wszelkie pokładane w nim nadzieje, śpi się wygodnie i nie wydaje dźwięków przy poruszaniu się :-) Dostawa bardzo sprawna - 3 dni produkcji i 4go dnia był już u mnie, zapakowany w folię próżniową i karton. Muszę przyznać, że było coś niezdrowo fascynującego w widoku materaca wracającego do swojej oryginalnej formy :-D Pozdrawiam ekipę Matinee, robicie dobrą robotę :-)
20 lis 2023
Dziękujemy za zakupy za zakupy w naszym w sklepie. Cieszymy się, że zamówiony produkt spełnił oczekiwania, a sposób pakowania paczki w pełni zabezpieczył materac na czas transportu. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty sprzyjały tym najpiękniejszym snom. Pozdrawiamy i dziękujemy za podzielenie się wrażeniami z zakupów, Zespół Matinee
13 sty 2024
Cudowny materac, przewygodny 😁 jedyny minus to brak chęci wstania z łóżka 😅 Naprawdę z czystego serca polecam. Chłopak waży około 90kg, ja ponad 60 i oboje jesteśmy mega zadowoleni. Czapki z głów dla Pana z obsługi, który nam doradził, wiedział co robi 🤩 Szybka, bezproblemowa dostawa. Dobrze, próżniowo zapakowany materac i po ekspresowym „napompowaniu się” jest gotowy do użytku 😄 Polecam polecam polecam !!!
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że wybrany produkt spełnia oczekiwania zapewniając błogi i spokojny sen. Życzymy samych przespanych nocy, Zespół Matinee!

Dobry materac dla juniora

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi klienta oraz jakości zakupionego materca dla naszego syna. Wstępnie zadzwoniliśmy z prośbą o poradę zakupem odpowiedniego materaca. Zgodnie z zaleceniami konsultanta zakupiliśmy materac piankowy średnio twardy dwustronny. Ostatecznie syn jest bardzo zadowolony i nie narzeka już (do tej pory miał materac lateksowy), co świadczy doborze o produkcie.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasz dział doradców odpowiednio dopasował materac do Państwa potrzeb. Życzymy samych pięknych snów całej rodzinie, Pozdrawiamy Zespół Matinee!
25 paź 2023

Materac

To moje pierwsze zamówienie w tym sklepie. Bardzo dobra komunikacja, pomoc w doborze produktu, szybka realizacja. Wybrany materac wydaje się być strzełem w 10tkę, chociaż tutaj potrzebny jest czas. Pierwsze wrażenie - fantastyczne.
25 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że wybrany materac okazał się strzałem w dziesiątkę. Pozdrawiamy i życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!

Materac tak jak w opisie. Wszytsko się zgadza. Poziomy twardości wydają się być idealne, zobaczymy jak będzie w realu. Dobrze opisane strony twardości. Polecam zakup.

Wszystko ok.

Po złożeniu zamówienia szybka produkcja i dostawa. Materac dobrze opakowany, teraz rozłożony prostuje się i wypełnia. Elegancki design. Jestem zadowolony z zakupu.

Obsługa

Dzień dobry Profesjonalnie, miło, sprawnie. Szybka dostawa, uprzejmy kurier Przemysław. Materac zgodny z opisem. Na razie jest w trakcie wietrzenia.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że proces obsługi był źródłem pozytywnych wrażeń, życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Zakupy przebiegły sprawnie nie mam zastrzeżeń. Towar zgodny z opisem bardzo dobrze zabezpieczony. Polecam sprzedawcę i materac.
13 gru 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zakupy były źródłem pozytywnych wrażeń. Życzymy samych pięknych snów. Zespół Matinee!