matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (527) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (598)

Super zapakowany. Po wyjęciu z pudła "ożywa", sam się rozkłada. Bardzo ładnie wykonany. Dziś pierwsza noc na nowym materacu, wygodny i na ten moment jestem bardzo zadowolona i myślę że tak zostanie. Dziękuję i polecam.

12 sie 2024
W związku z brakiem możliwości umówienia transportu na konkretny termin, a firma transportowa narzuca mało elastyczny jeden termin w godzinach pracy klienta, odstąpilam od zamówienia

Opinie nt. sklepu matinee.pl

9 lis 2023

Materac Nach

Bardzo profesjonalna, mila obsługa. Otrzymałam poradę jaki materac będzie najlepszy dla moich potrzeb. Dostarczony sprawnie , zgodnie z podanym terminem oczekiwania. Wygląda dokładnie tak jak na symulacjach komputerowych na stronie firmy. Dopiero rozpakowany, nabiera szybko kształtu i rozmiarów. Mam nadzieję że będzie wygodny. Ale o tym za jakiś czas 😉
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że dostarczony materac i cały proces zakupowy są źródłem pozytywnych wrażeń. Pozdrawiamy i życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Jeszcze nie mam zdania jak się sprawdzi materac w trakcie użytkowania, poniewaz dopiero go odebrałam. Natomiast obsługa z Państwa strony pełna "profeska". Na każdym etapie informacja o statusie zamówienia, szybko, sprawnie, bardzo dobrze zapakowany towar, uprzejmy kurier- wszystko, wszystko ok. Zero stresu, sama przyjemność. Gratuluję.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że proces obsługi był źródłem samych pozytywnych wrażeń. Pozdrawiamy, Zespół Matinee!
14 sty 2024

Bardzo dobry wybór

Polecam sklep Matinee, oferta przejzysta, ceny bardzo przystępne. Zakupiony materac spełnia oczekiwania, bardzo wygodny, ładnie pachnie. Fajnie zapakowany do transportu Czas realizacji dostawy szybki, sklep na każdym etapie realizacji zamówienia wysyła informacje wiec wiadomo co dzieje się z naszym zamówieniem.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac oraz warunki otrzymania zamówienia spełnia oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
9 lis 2023
Super kontakt. Szybka i profesjonalna realizacja. Termin był bardzo napięty ale dali radę. Materac prezentuje się super. Mama zadowolona :) Trzeba wziąć pod uwagę, że pakowany jest próżniowo w karton i po odpakowaniu potrzebuje poleżeć kilkanaście godzin, żeby "dojść do siebie" Polecam serdecznie.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zakupy oraz otrzymany materac były źródłem pozytywnych wrażeń. Pozdrawiamy i życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Bardzo szybki i miły kontakt z sklepem fachowa podpowiedz i szczególnie mnie przekonały warunki gwarancji i 45 dniowa test materaca .Nie uzyskałem takiej opcji w stacjonarnych sklepach .Mam nadzieje ze trafiłem z zakupem.Pozdrawiam ekipę matinee
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasza polityka sprzedażowa spełniła oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów. Zespół Matinee!
25 kwi 2024
Kupiłem Materac hybrydowy Inky - 100x200 - średnio twardy - Jestem bardzo zadowolony. Jakość wykonania bardzo dobra a jakość snu jeszcze lepsza. Szybka i bezpieczna transakcja przez internet i po 3 dniach materac był u mnie! Polecam Grzegorz .
30 kwi 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!

Materac super wygodny! Dla mnie idealny

Materac super wygodny! Jak tylko uzyskał prawidłowy rozmiar, to położyłam się, żeby wypróbować twardość… i zasnęłam ;) Dla mnie idealny! Przesypiam całe noce, bez wybudzania przy przekręcaniu się. Świetny wygląd, cudowny w użytkowaniu!
13 gru 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że otrzymany materac zapewnia spokojny i nieprzerwany sen :). Życzymy samych pięknych i przespanych nocy! Pozdrawiamy, Zespół Matinee!
WR
Witold R.
Warschau,Polen
Firma elastyczna dopasowuje sie do zyczen klienta.Dostawa za darmo.Materac naprawd etwardy,trzyma wymiary,idealnie sie wpasowuje w rame lozka,lezenie na nim to niebianskie doznania.Kupimy nastepne,juz nigdy wiecej sprezynowych
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnia oczekiwania gwarantując spokojny sen. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
9 paź 2023
To już mój drugi materac zamówiony u Was. Powtórzę w skrycie pierwsza opinię bardzo dobra relacja konsultanta z klientem - pomocna w wyborze towaru.szybka realizacja zamówienia i dostawa.towar spełnia oczekiwania.polecam
11 paź 2023
Dziękujemy za ponowne zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że proces zakupowy i produkt spełniły oczekiwania. Nasz zespół doradców dokłada wszelki starań, by dopasowywać materace do indywidualnych potrzeb, dlatego jest nam bardzo miło, że jesteśmy skuteczni w tym aspekcie. Pozdrawiamy, Zespół Matinee!
6 lut 2024
Na razie dokonaliśmy tylko zamówienia, ocena firmy może odbyć się po realizacji zamówienia, tj. dostarczeniu towaru. Strona przyjazna, czytelna, informacje o produkcie oraz organizację strony oceniam pozytywnie.

Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Szybka realizacja zamówienia. Rewelacyjna cena materaca, materac zgodny z opisem. Czas na testowanie, ale po 1 nocy mogę stwierdzić, że już wydaje się być wygodny.
24 kwi 2024
Materac bardzo dobrze się sprawdza. Jest twardy i sprężysty a strony są podpisane na metce. Nie ma uczucia zapadania się, tylko stabilnego podłoża, które delikatnie się dopasowuje pod człowieka.
23 paź 2023
To już kolejny materac z tej firmy, jesteśmy bardzo zadowoleni. Materac jest solidnie zrobiony i bardzo wygodny. Pomoc doradcy również w porządku. Polecamy
25 paź 2023
Powracający Klienci to najlepsza nagroda za naszą codzienną pracę. Cieszymy się, że wybrany materac po raz kolejny spełnia oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
VS
Viktoria S.
Bad Birnbach
Ordering and delivery went flawlessly. Will try it in our holiday home next week so can’t say anything about the quality of the mattress just yet.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Thank you for shopping in our store. Best regards, Matinee Team.
7 sty 2024
Na razie daję 4 gwiazdki za zamówienie, kiedy je otrzymam i będzie spełniać to co podaliscie w ofercie prawdopodobnie dam Wam 5 gwiazdek
10 sty 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że zakupiony produkt spełni oczekiwania i wówczas zachęcamy do dokonania ponownej oceny. Pozdrawiamy i życzmy pięknych snów, Zespół Matinee!
Bardzo polecam materac świetny wygodny i profesjonalna obsługa klienta można o wszystko dopytać i każdy bardzo chętnie doradzi i pomoże
14 lut 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Bardzo cieszymy się, że standard obsługi oraz zamówiony produkt spełniły oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
MP
Michał P.
Myślenice
9 lut 2024
Pełen profesjonalizm . Szybka realizacja . Materac wizualnie piękny. W fazie testów ale pierwsze wrażenie- bardzo wygodny .
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, cieszymy się, że materac zapewnia komfortowy sen. Życzymy samych pięknych snów. Pozdrawiamy Zespół Matinee!

Super materace!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z materaców.Szczegolnie dzieci, bo one na nich śpią. Bardzo wygodne, czuć jakość! Dziękujemy.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania również młodszych użytkowników. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
13 sty 2024
Wszystko jest OK. Można poprawić we wpisywaniu adresu żeby kraj - Polska pokazywała się domyślnie na początku listy .
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i sugestię. Przekażemy ją do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy, Zespół Matinee!

Polecam:)

Szybka dostawa, powiadomienia od producenta na każdym etapie, materac bardzo dobrej jakości, syn jest zadowolony:)
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac oraz nasz system informowania o realizacji zamówienia spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!