matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (527) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (598)

Super zapakowany. Po wyjęciu z pudła "ożywa", sam się rozkłada. Bardzo ładnie wykonany. Dziś pierwsza noc na nowym materacu, wygodny i na ten moment jestem bardzo zadowolona i myślę że tak zostanie. Dziękuję i polecam.

12 sie 2024
W związku z brakiem możliwości umówienia transportu na konkretny termin, a firma transportowa narzuca mało elastyczny jeden termin w godzinach pracy klienta, odstąpilam od zamówienia

Opinie nt. sklepu matinee.pl

Dobry jakościowo, nadający się do chorego kręgosłupa, materac.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
jestem zachwycona materacem, dowozem, szybko i profesjonalnie
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszmy się, że nasz materac oraz proces dostarczenia zamówienia spełniły oczekiwania. Życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
13 gru 2023
Szybko i konkretnie zalatwione zamówienie
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, cieszymy się zamówienie spełniło oczekiwania. Życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
9 lut 2024
Materac zgodny z opisem. Bardzo wygodny.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnia oczekiwania, życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
super. Dziękuje za wszystko
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że proces zakupowy spełnił oczekiwania. Życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
9 lut 2024
Dzisiaj przyszedł błyskawiczną dostawa. Jeszcze nie spałam na nim ale wygląda dobrze 😊 Polecam.
15 lis 2023
Zamówiłem materac ponieważ bardzo mi się podoba i mam nadzieję że będzie spełniał moje oczekiwania.
20 lis 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzmy samych pięknych snów i komfortowego odpoczynku na naszym materacu. Pozdrawiamy, Zespół Matinee!
3 lis 2023
Świetny kontakt ze sprzedawcą Wyczerpująca informacja dot. Zakupionego towaru Materac i stelaż Ok
6 lis 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, cieszymy się, że wybrany towar i dołączone do niego informacje były satysfakcjonujące. Życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Wszystko w porządku. Brak zastrzeżeń. Firma godna polecenia. Towar sprzedawany pierwsza klasa.
9 maj 2024
Wszystko super. Materac super. Spełnia moje oczekiwania. Dostawa bez najmniejszego problemu.
13 maj 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
3 lut 2024
Polecam ! miało być 5 dni , przyszło po 3! po 2 nocach na nowym materacu ogromna różnica !
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
EG
Ewa G.
KRAKÓW
świetny kontakt, krótki czas oczekiwania na materac, zakup bez żadnych komplikacji, polecam
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełniło oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
6 paź 2023

super materac

Materac taki jaki zamówiłam. dostawa w 2dni.dobrze zapakowany. teraz tylko kolorowe sny!!
9 paź 2023
Dziękujemy za zakupy, cieszymy się, że standardy naszej obsługi spełniły oczekiwania. Życzmy, by śniły się tylko te kolorowe sny. Pozdrawiamy, Zespół Matinee!
MD
Małgorzata D.
Ośno Lubuskie
23 mar 2024
Wszystko mi się podobało. Cena, opakowanie, jakość materaca - wszystko OK. POLECAM !!!
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zamówienie w naszym sklepie spełniło oczekiwania w każdym aspekcie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Obsługa i informacja na temat produktu jeśli chodzi o jakość to jeszcze nie sprawdzalam
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że proces komunikacji produktowej oraz proces realizacji zamówienia spełniły oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Jeśli chodzi o zamówienie / zakup jest ok. Zobaczę jak materac będzie się spisywał.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie były źródłem pozytywnych wrażeń. Życzmy samych pięknych snów. Zespół Matinee!
26 sty 2024
informacje szybko przekazane ,tylko dziś 5 dzień i cisza . kurier nie może trafić ?
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. W skutek pewnych zawirowań magazynowych, Pana materac rzeczywiście utknął w dziale nadawania przesyłek ,ale natychmiast podjęliśmy interwencję w tej sprawie i towar dzisiaj zostanie doręczony. Takie sytuacji są marginalne, więc serdecznie przepraszamy i z góry dziękujemy za wyrozumiałość. Pozdrawiamy Zespół Matinee!
2 gru 2023
Informacja ze strony sprzedawcy bardzo dobra. materac super zgodny z oczekiwaniami.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac oraz informacja o produkcie spełnił oczekiwania. Życzymy samych dobrych snów, Zespół Matinee!
Bardzo szybka realizacja, częste powiadomienia o procesie realizacji zamowienia
23 maj 2024
Bardzo dziękuję. Szybka wysyłka. Profesjonalna obsługa. Fantastyczny materac!
4 cze 2024
Dziękujemy za zakupy, cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!