lampyiswiatlo.pl- Logo - Opinie

lampyiswiatlo.pl

Opinie (919) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6111)

Już kilka razy kupowałam w sklepie lampyiswiatlo.pl Zawsze zamówienie jest zgodne z opisem, dostarczone bardzo szybko i sprawnie, a jak raz zdarzyła się reklamacja, to proces wymiany wadliwej lampy na nową był szybki i bezproblemowy.
DJ
Dominika J.
Wrocław

Zamówiłem 01.03.2024 jeszcze lampa nie dotarła do mnie.nie znam powodu .oczywiście fakturę dostałem?

Opinie nt. sklepu lampyiswiatlo.pl

7 cze 2024
23 maj 2024
DJ
Dominika J.
Wrocław

Bardzo dobry sklep

27 sty 2024
Lampa podłogowa zgodna z opisem. Dobrze zapakowana, dotarła bez uszkodzeń. Po tygodniu codziennego używania jestem zadowolony z zakupu i z obsługi zamówienia. Żarówka sterowana aplikacją działa bez problemu.
Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, pro-aktywna, nastawiona na rozwiązywanie problemów i dbająca o klienta. Z radością do Państwa wrócę, kiedy tylko będę miał w planach zakup oświetlenia!
26 wrz 2023
Produkt jest zgodny z zamówieniem. Przyjechał zabezpieczony, cały i "zdrowy". Jednak pisanie o tym, że jeśli złożę zamówienie do 20:00, to zostanie wysłany tego samego dnia, jest fikcją. Zamówienie zaczęto realizować dnia kolejnego, a wysyłka nastąpiła jeszcze później. Tak że jeśli komuś się spieszy, to niech nie liczy, że dostanie zamówienie ekspresowo. Trudno uwierzyć, że sklepy w 2023 roku, gdy sprzedaż online jest już normą, tak świadomie wprowadzają klienta w błąd.
17 paź 2023

Idealna

Długo szukałem lampy wyłącznie z czujnikiem zmierzchu bez czujnika ruchu. Światło zapala się w odpowiednim momencie tj po zmierzchu lub w przypadku gdy niebo się ściemnia ze względu na pogodę. Możliwość wymiany żarówek to duży +. Intensywność oraz barwa światła może być indywidualnie dobrana to kolejna zaleta. Montaż prosty, nic nie odstaje. Konstrukcja prosta jak budowa cepa więc ewentualna naprawa czy serwis będzie do wykonania samodzielnie.
MS
Marta S.
Warsaw

Lampa bardzo ładna ale ...

Lampa piękna, polaczenie nowoczesności ze stylem retro. Niestety łączenia nogi postawnej powodują niestabilność lamy. Zaskoczeniem było, że mimo opisu, że lampa jest ze ściemniaczem to w rzeczywistości nie jest.

Wszystko działa dobrze.

Wszystko w porządku. Karton z lampą był lekko uszkodzony (styropian w środku też), ale przez to, że było dobrze zapakowane, po złożeniu wszystko działa dobrze. Lampa wygląda bardzo fajnie na żywo.

POLECAM GORĄCO

TOWAR OK, ZGODNY Z OCZEKIWANIAMI. SZYBKA I BEZ PROBLEMOWA REALIZACJA.POLECAM!
26 sty 2024
Bardzo estetyczna i bardzo delikatna konstrukcja. Jedyne moje obawy budzi właśnie ta delikatność podstawy do mocowania w solidnym podłożu pn. do płyty chodnikowej. Obawiam się, że przy bardzo silnych wiatrach, może pękać. Mam porównanie z moimi 2 lampami, które są z rur stalowych i podstawami żeliwnymi. Sugeruję wzmocnienie tego elementu.
Szybka realizacja, bardzo dobra komunikacja i konkurencyjna cena. Jednak pomimo właściwego pakowania i zabezpieczenia metalowych, lakierowanych elementów konstrukcyjnych, nie uchroniono się ich porysowania. Nie wiem czy nastąpiło to w transporcie czy na etapie pakowania... Rysy nie są duże ale zawsze... Drobiazg ale dlatego 4 gwiazdki.
Bardzo podoba mi się wyrób.Natomiast nie jestem zadowolony z dostawy przes fismęUPS .Poinformowali o terminie dostawy i godzinach ale nikt ani tego dnia nie przyjechał,ani nawet nie zadzwonił.pomimo że mają podane numery telefonów.Tak że straciłem dzień urlopu na oczekiwanie na przesyłkę.Proponował bym zmienić firmę kurierską.
23 lis 2023
Profesjonalna obsługa i świetny towar zachęcają do ponownego robienia zakupów. Bardzo szybka dostawa i niezwykle zgranie Panów kurierów dzięki którym pomimo mojego błędu w adresie po kontakcie telefonicznym udało się przesyłkę dostarczyć a bariera nie były nawet inne województwa. Brawo Panowie kurierzy i Obsługo sklepu👍

Bardzo duży wybór Oświetlenia

Bardzo duży wybór w przestrzeni Oświetlenie wnętrz. Produkty dobrej jakościowo w równie pozytywnych cenach. Doskonała komunikacjA informacyjna z klientem przedd zakupem jak itroska po zakupie - czy wszystko OK? Błyskawiczna realizacja i wysyłka ze śledzeniem paczki. Najlepszy sklep on-line z oświetleniem. Polecam
Kontakt ze sklepem bardzo dobry. Czas oczekiwania na rozmowę telefoniczną bardzo krótki. Towar zgodny z zamówieniem. Dobrze zabezpieczony. Krótki czas oczekiwania na towar. Jestem bardzo zadowolona z usług i oferty sklepu. Polecam wszystkim zainteresowanym zakupami w tym sklepie.
2 maj 2024
Lampy przyszly dosc szybko tylko jedna mels witrazowa szybka z rysa prkniecoa nie oddawałam i zglaszalam bo wysyłka zwrotna na wlasny koszt i dlugo by trwalo konsultantka bardzo mila powinno szklo byc lepiej pakowane bo wiadomo ze przewoxnicy musze czasami rzucac paczkami
6 lis 2023
Jestem zachwycona lampami które zamówiłam, jakość, wygląd, łatwość w montażu. Moja sypialnia wygląda obłędnie, mam komplet, jedna wysoką stojąca z przepięknym welurowym kloszem w kolorze puder róż, złotą podstawą, i dwie mniejsze takie same nocne przy łóżku.
14 kwi 2024
Zamówiona lampa jest przepiękna. Zdenerwowało mnie jednak to że zamówienie zostało rozbite na dwa-w pierwszym dniu przyszła żarówka a w następnym lampa do niej . Trochę jest to bezsensu, dla mnie dwa dni z rzędu jeżdżenie do kuriera Poza tym wszystko super
4 lis 2023
Lampa wiatrak zgodny z opisem Wszystko działa. Wiatrak bardzo precyzyjnie wykonany. Podczas pracy "na Maxa" słychać tylko szum wiatru. Jedyny minus to instrukcja montażu musiałem przez 0,5 godz przeanalizować sposób montazu. Generalnie polecam.