verdelove.pl- Logo - Opinie

verdelove.pl

Opinie (447) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1304)

13 lip 2023
nie dawałam wiary w działanie seborh, ale miałam serio ogromny problem ze skóra głowy, bo miałam swędzenie, łuszczenie się skóry, sebum lało się potokami, pojawiały się plamy a nawet i pryszcze na skórze.. zaczęłam od kupna seborh. na łojotokowe zapalenie skóry czytałam, że jest spoko u jednej influ. zapłaciłam, przetestowałam i.. i'm in shock. jest poprawa i to od pierwszego mycia czułam mniejsze objawy łzs. szampon jest zielonkawy i wygląda tak se, płyn jest bezbarwny i nie tłuści włosów. nakładam go na noc i powiedzialabym, że trochę daje rano efekt jakby się pryskało włosy lakierem ;pppp emulsja jest cięższa i rano to jest mus by umyć skórę głowy. tak czy inaczej polecam, bo realnie jest ogromna poprawa w uspokajaniu objawów łzs.

Poprawcie stronę, często nie puszcza płatności i trzeba wracać x razy i robić to samo od początku, mimo, że zamawiam u Was od miesięcy to samo to przez pomyłkę zamówiłam inny krem bp stronę ciągle cofa przy płatności. Nie mam z innymi stronami takiego problemu, ewidentnie problem przy google pay..

Opinie nt. sklepu verdelove.pl

31 mar 2024
9 mar 2024
13 lip 2023
Kosmetyków acnerose używam od ok 3miesięcy , dzięki czemu odstawiłam cały stos innych preparatów, z pomocą których próbowalam walczyć z trądzikiem różowatym. Szczerze mówiąc naprawde myślałam, że te kosmetyki to jakieś oszustwo, ale bylam tak zrezygnowana coraz bardziej zaogniającym się stanem skóry, że bylo mi już wszystko jedno. I tak się cieszę, że zaczęłam używać linii acnerose!!! W 3miesiące moja akóra twarzy w końcu jest bez bolących krost, a tak zdrowego kolorytu skóry nie mialam od dobrych 10lat!!! Oczywiście, czasem coś wyskoczy na zasadzie zaskórnika zamkniętego, ale morning cream radzi sobie z tym rewelacyjnie.

Kosmetyki skuteczne!

Kosmetyki skuteczne, zapach piękny. Opakowanie jest trochę słabe( nakrętka pęka), ale istotne są kremy.
7 wrz 2023
Doczekałam się skutecznego serum aktywnego opartego na wyciągach i ekstraktach roślinnych. Sevolium wycisza zapalne pryszcze, zaczerwienienia się rozjaśniają podobnie jak i przebarwienia no i tej łojotok jest zdecydowanie mniejszy na twarzy. Skóra się nie zapycha, jest nawilżona, odżywiona, nie ma reakcji alergicznych, dobrze wygląda pod makijażem i jest uniwersalny.
18 lut 2024
Nie pomógł mi żaden dermatolog, nie pomogły żadne apteczne szampony. Sama wyszukałam ten produkt i jest bardzo dobry. Po dwóch użyciach zminimalizował łupież prawie do zera, ustało swędzenie. Teraz stosuje go na przemian z szamponem anwen.
3 lis 2023
skuteczny, wydajny, wyglądają po nim włosy świeżo i też (co najważniejsze) pomaga przy wyciszaniu objawów. łuszczyca siedzi ostatnio cicho! 🤫
21 wrz 2023
szybko skompletowany został zestaw i do mnie wysłany. następnego dnia już paczka była w drodze. na drugi dzień kurier mi już ją dostarczył.