GYM SHOP - Suplementy diety/Witaminy/Odżywki- Logo - Opinie

GYM SHOP - Suplementy diety/Witaminy/Odżywki

Opinie (111) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (255)

5 sie 2024
Super firma i zamawiam suplementy diety tylko i nich . Współpraca wspaniała z GYM SHOP. Zawsze doradzą polecą,sporo gratisów dodają nie że tak na odczep się ale chętnie słuchają sugestie co do gratisów i preferencję. Ja na przykład gratisy przekazuję chorym dzieciom w okolicy i super się cieszą z takich drobiazgów jak shakery pitboksy na tabletki itp i itd . Krótko mówiąc wspaniała firma jakich mało w obecnych czasach. Jestem i pozostanę wiernym klientom 🤗

Wysłać zamówienie jak się je zamawia... od 5 dni czekam i nie mam nawet numeru przesyłki.

Opinie nt. sklepu GYM SHOP - Suplementy diety/Witaminy/Odżywki

13 wrz 2024

Super jakoś i smak! Polecam!

Po raz pierwszy zamawiam z Gym Shop, zamowienie przyszło bardzo szybko, dodatkowo mogłam skorzystać z kody rabatowego, odżywka białkowa wysokiej jakości, bardzo smaczna, super sprawdza się w koktajlach, ale będzie jeszcze testowana do innych posiłków. Plus są również gratisy w postacie próbek produktów
Super produkty, przyszły po 1 dniu roboczym
Szybko i zgodnie z zamówieniem
Wszystko super
14 wrz 2024