sportservice.pl- Logo - Opinie

sportservice.pl

Opinie (2036) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2682)

4 paź 2023
Natychmiastowa reakcja: po dokonaniu wpłaty - informacja mailowa o rozpoczęciu procedury. Na drugi dzień paczka w DPD blisko domu!
BS
Barbara S.
RUDA ŚLĄSKA

Szyszek brak, materiał który jest dodany aby zakryć stojak za mały, pień krzywy. Nie robi super efektu.

Opinie nt. sklepu sportservice.pl

29 maj 2024
Proszę dostarczyć piaskownicę dla trójki moich wnuczków w deklarowanym przez sklep terminie, czyli w piątek, na Dzień Dziecka. Sklep nie wywiązał się z umowy i piaskownica ma pr,yjść dopiero 6 czerwca, czyli tydzień po terminie, do jakiego się zobowiązał. To podłe i lekceważące traktowanie klientów.
3 cze 2024
Jest to siatka niby 90 %zacienuajaca .,posiadam w domu porządną siatkę 90% a ta nie jest taka bo sploty z którego jest zrobiona są bardzo cienkie i ona jest jak siatka 60% zacieniajaca.Producenci już na wszystkim oszczędzają byle tylko kase od ludzi ściągnąć kosztem jakości .Nie polecam
13 cze 2024

Dno

Ten leżak to kompletny bubel Sprawia wrażenie jednorazowego użycia Farba odpada ,blokady niedziałające Kupiłem że względu na niską cenę jak się rozpadnie wyrzucę Bardzo nie polecam tego bubla
3 cze 2024

Hustwka

Huśtawka jak huśtawka nic do zarzucenia, źle zabezpieczone elementy w niektórych miejscach powłoka była porysowana co zacznie skutkować rdzewieniem.
27 maj 2024
Niestety taca plastikowa,będąca elementem klatki została dostarczona pęknięta.. Proszę bardziej zwracać uwagę na pakowanie takiego elementu
4 cze 2024
Po to sie placi za dostawe do domu zevy ,nie biegać po pocztach , z kurierem nie bylo kontaktu bo miał telefon wylaczony,
29 maj 2024
Przyszedł produkt niezgodny z tym co jest na zdjęciach
29 maj 2024
złożone zamówienie w dniu 22 maja nie zostało do mnie doręczone a mamy już dzień 29 maja
28 maj 2024
Produkty plastikowe połamane,w rozciętych przed wysyłką opakowa niach
23 cze 2024
Paczka od 17 06 24 dotarła 24 06 24 brawo dla firmy p rzewozowej
27 maj 2024

Paczka do dnia dziejszego i nie zostala…

Paczka do dnia dzisiejszego i nie została dostarczona
30 maj 2024
Niekompetentna obsługa nie potrafi zwrócić pieniędzy
9 cze 2024
Pilnować terminów zamówionych przesyłek