sportservice.pl- Logo - Opinie

sportservice.pl

Opinie (2027) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2671)

4 paź 2023
Natychmiastowa reakcja: po dokonaniu wpłaty - informacja mailowa o rozpoczęciu procedury. Na drugi dzień paczka w DPD blisko domu!
BS
Barbara S.
RUDA ŚLĄSKA

Szyszek brak, materiał który jest dodany aby zakryć stojak za mały, pień krzywy. Nie robi super efektu.

Opinie nt. sklepu sportservice.pl

23 sie 2024
25 sie 2024
Po pierwsze daszek jest niefunkcjonalny, gdyż sam się odkręca, wypadają elementy służące do jego zamontowania i się gubią. To powoduje, że nie można go potem zamontować i z niego korzystać. Po drugie jest trudno ustawić taki poziom zgięcia oparcia, aby mógł komfortowo służyć za wózek. Powinna być dodawana jakaś linka z uchwytem, aby utrzymać oparcie w pozycji w trakcie ciągnięcia leżaka na kółkach bez konieczności jego regulacji . Po trzecie jeden z leżaków dostałem bez śrubek do kontowania daszku. Musiałem śrubki dokupić w sklepie budowlanym. Leżak jest wygodny, dobrze i komfortowo się na nim leży.
4 wrz 2024
Parasol niestety niekompletny, bo bez elementu blokującego połączenie dwóch części masztu. Nie zwróciłem na to uwagi w domu, a tu taka niemiła niespodzianka na urlopie...
23 sie 2024
Brak towaru, brak chęci dogadania się I przedstawienia innej oferty. A wystarczyło przekazać info do konkurencji, to by był szacunek dla klienta.
28 sie 2024

Nie polecam

Długi czas oczekiwania na zwrot płatności za niezrealizowane z winy sklepu zamówienie, do tej pory nie otrzymałam
27 sie 2024
Leżaki zniszczone , obite, pościerane. Paczka kompletnie niezabezpieczona do transportu.
Wysłany słaby produkt po użyciu się rozleciał tandetny plastik nie wart zakupu porażka
Niestety towar przyszedł uszkodzony.
29 sie 2024
25 sie 2024
6 sie 2024
Zakupiony towar został dostarczony już następnego dnia po złożeniu zamówienia. Po rozpakowaniu okazało się, że ma usterkę, ale łatwo mogłam to zgłosić, szybko firma zareagowała na zgloszenie proponując rozwiązanie problemu, które przyjęłam.
10 sie 2024
Jakość dostarczonych leżaków, sprawność dostawy i rzetelność informacji. Produkt zgodny z opisem i fotografiami.
12 sie 2024
Świetny kojec dla szczeniaka. Jeśli robię coś w kuchni łatwo przenoszę go z pomieszczenia do pomieszczenia.
6 sie 2024
Solidne wykonanie, optymalne odległości pomiędzy deskami stelaża oraz estetyczne wykonanie, zdrowe drewno.
WT
10 sie 2024
Szybka dostawa,doceniam to. Bardzo dobra cena w stosunku do innych sklepów. Bardzo realistyczne zdjęcia.
9 sie 2024
Świetna, łatwo się ładuje i mocna. Owady nie mają szans
31 lip 2024
Bardzo szybka przesyłka.Fotel leżący, trochę szkoda ,że nie można siedzieć.Ale jest bardzo wygodny.
25 lip 2024
Transakcja szybka i sprawna. Zakupione przedmioty (krzesła i stolik) bardzo dobrej jakości. Polecam