www.kik.pl- Logo - Opinie

www.kik.pl

Opinie (207) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (207)

8 lip 2024
Wszystko jest ok, ewentualnie przyspieszyć nieco wysyłkę zamówienia... Chociaż rozumiem że chwilę musi to potrwać

7 maj 2024
Scheisse!!! Ich zahle für den Versand, obwohl ich im Laden bestelle... Ich würde es verstehen, wenn ich ein Produkt bestelle, aber wenn ich immer etwa zehn Produkte bestelle, ist das stark übertrieben... und diese Rabatte? Wenn ich 10 Produkte kaufe, zum Beispiel eine Hose, bekomme ich ein paar Prozent Rabatt – nicht für das günstigste Paar, nicht für die gesamten 10 Paar.

Opinie nt. sklepu www.kik.pl

31 sie 2024
28 sie 2024
28 sie 2024
9 wrz 2024

Bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie

Zamówienie złożone 28.08.2024 r. Do dzisiaj, tj. 09.09.2024 r. nie otrzymałam zamówienia. Z innych sklepów internetowych zamawiane rzeczy nadawane są z dnia na dzień a maksymalny czas oczekiwania wynosi 3 dni.
29 sie 2024
Aplikacja się zawiesza. Nie można skutecznie złożyć zamówienia. Brak możliwościzapłaty blikiem. Opłata za odbiór w sklepie. Masakra. Nie polecam.
BW
31 sie 2024
Do tej pory nie otrzymałam zamówionych spodenek, ani żadnej informacji dotyczącej mojego zamówienia
11 wrz 2024
Szybkość dostarczenia zamówienia. Nie odebrałam towaru, ponieważ już mi nie był potrzebny.