www.kik.pl- Logo - Opinie

www.kik.pl

Opinie (207) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (207)

8 lip 2024
Wszystko jest ok, ewentualnie przyspieszyć nieco wysyłkę zamówienia... Chociaż rozumiem że chwilę musi to potrwać

7 maj 2024
Scheisse!!! Ich zahle für den Versand, obwohl ich im Laden bestelle... Ich würde es verstehen, wenn ich ein Produkt bestelle, aber wenn ich immer etwa zehn Produkte bestelle, ist das stark übertrieben... und diese Rabatte? Wenn ich 10 Produkte kaufe, zum Beispiel eine Hose, bekomme ich ein paar Prozent Rabatt – nicht für das günstigste Paar, nicht für die gesamten 10 Paar.

Opinie nt. sklepu www.kik.pl

23 lip 2024

Zamawiałam internetowso buciki które…

Zamawiałam internetowo buciki które kiedyś kupiłam w sklepie stacjonarnym.Przyszły takie jak chciałam
AD
Anna D.
Zlotoryja
7 lip 2024
Ceny super,jakość produktów na dobrym poziomie,duża gama kolorystyczna. Jedynym minusem jest bardzo ale to bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę!!! Nie ważne czy ma ona dotrzeć do domu czy do sklepu KIK. Jest to po prostu masakra bity tydzień a nawet ponad.
EJ
Ewa J.
Olsztyn
11 lip 2024

letnia sukienka

Zamówiłam letnią sukienkę w dwóch rozmiarach, bo nie byłam pewna, który będzie dobry. Dzisiaj odebrałam jedną, drugą oddałam w sklepie. Sukienka bardzo mi się podoba a załatwienie zwrotu przebiegło szybko i sprawnie.
13 lip 2024
Jeśli chodzi o rozmiary to w sklepie internetowym jest większy wybór niż w stacjonarnym. Wszystko dostępne od razu. Jestem zadowolona i mogę polecić.
5 lip 2024
Wygodna forma zakupów. Wybór produktów też w miarę duży. Polecam .
17 lip 2024
wszystko przebiegło zgodnie z planem
Super polecam ☺️
JK