www.kik.pl- Logo - Opinie

www.kik.pl

Opinie (207) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (207)

8 lip 2024
Wszystko jest ok, ewentualnie przyspieszyć nieco wysyłkę zamówienia... Chociaż rozumiem że chwilę musi to potrwać

7 maj 2024
Scheisse!!! Ich zahle für den Versand, obwohl ich im Laden bestelle... Ich würde es verstehen, wenn ich ein Produkt bestelle, aber wenn ich immer etwa zehn Produkte bestelle, ist das stark übertrieben... und diese Rabatte? Wenn ich 10 Produkte kaufe, zum Beispiel eine Hose, bekomme ich ein paar Prozent Rabatt – nicht für das günstigste Paar, nicht für die gesamten 10 Paar.

Opinie nt. sklepu www.kik.pl

1 lip 2024
30 cze 2024
30 cze 2024
8 lip 2024
Zamówiła i opłaciła baleriny ale nie otrzymałam ich.
26 lip 2024
11 lip 2024
21 cze 2024
dla stałych klientów zakupy dokonane przez internat z odbiorem w salonie powinny być z darmową dostawą tym bardziej że towar który chcę zakupić ( w tym przypadku bielizna ) nie jest ten model dostępny w sklepach stacjonarnych . Osobiście sprawdzałam między innymi w Warszawie, w Bielsku - Białej w Kętach i i innych miejscowościach w KIK
14 cze 2024

Nie zawsze towary, które dostępne są w sklepie internetowym, można dostać w sklepie stacjonarnym , dlatego wybieram ten rodzaj zakupu. Polecam.
3 cze 2024
Dział rozliczeń mógły szybciej odnajdywać wpłaty z Poczty Polskiej a obsługa DHL i doręczenie oceniam bardzo dobrze
LR
Lila R.
Biała Podlaska
10 cze 2024
Łatwo i szybko się zamawia. Polecam
10 cze 2024
Wszystko ok zgodne z opisem.
27 cze 2024

Dostępność a żeby były jeszcze lepszei…

Dostępność a żeby były jeszcze lepszei dostępne platnosci i dostarczanie do paczkomatu
DB
Danuta B.
Legionowo
15 cze 2024
Obniżyłam nieco ocenę bo był długi czas oczekiwania na paczkę