dekoprint.pl- Logo - Opinie

dekoprint.pl

Opinie (591) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (994)

Jestem mega zadowolona z tego zakupu!!! Najpiękniejszy prezent na podziękowania dla rodziców jaki można sobie tylko wymarzyć!!! Jakość szklanego serca z zegarem idealna, i złoty druk przepiękny!!! Jestem niesamowicie zaskoczona szybkością wyprodukowania i wysyłki. Na zamówienie czekałam tylko 3 dni, a mieszkam w holandii. Jestem na prawdę pod wrażeniem jakości produktu i w ogóle komunikacją z firmą. Odpowiadali na moje maile błyskawicznie. Bardzo duży plus za przesłanie projektu, aby potwierdzić czy na pewno taka forma wydruku mi odpowiada. Nie wiem czy potrafię opisać słowami jak bardzo jestem pozytywnie zaskoczona i zadowolona z tego zakupu. Polecam wszystkim z całego serca i szczerze te pięć gwiazdek oceny, to zdecydowanie za mało!

4 sty 2024
Pakowanie prezentu w czarną folię pęcherzykową, to chyba kpina? To jak gwóźdź do trumny dla wapniaków!! A gdzie podziała się tapicerka od etui ??

Opinie nt. sklepu dekoprint.pl

30 gru 2023

kieliszek z grawerem

Zamówiłam kieliszek z grawerem. Grawer pięknie wykonany, kieliszek świetnie spakowany, czas od zamówienia do wysłania - 24h. I to w czasie już przedświątecznym.
5 sty 2024
28 gru 2023

POLECAM serdecznie

Polecam serdecznie! Firma naprawdę godna zaufania i bardzo solidna. Realizacja i kontakt ze Sprzedawcą rewelacja. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie, Martyna.
29 gru 2023
28 wrz 2023

SUPER!

Dzień dobry, bardzo dobra obsługa, bardzo dobry produkt. Polecam, świetny prezent, świetna jakość, niska cena. Jestem bardzo zadowolony!
20 paź 2023
Dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię! W Dekoprint.pl zawsze staramy się oferować produkty najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy ponownie!
9 paź 2023
Kontakt ze sprzedającym bardzo miły, usługa wykonywana w bardzo krótkim czasie, na czym mi zależało. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
20 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że wybrano Dekoprint.pl. Zapraszamy serdecznie ponownie!
28 wrz 2023

Polecam w 100% .

Wszystko zgodne z opisem. Bardzo szybka realizacja. Piękne wykonanie. Polecam tą firmę w 100 procentach...
27 maj 2024

SERDECZNIE POLECAM

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem zachwycona jakością, szybkością realizacji, a przede wszystkim kontaktem z klientem. Kilkukrotnie prosiłam o zmianę projektu i odpowiedź dostawałam w ekspresowym tempie. Już na drugi dzień po zatwierdzeniu projektu otrzymałam przesyłkę, która była odpowiednio zabezpieczona. Zakup zdecydowanie udany, a rodzice zadowoleni z prezentu. Polecam
3 cze 2024

Polecam !

Statuetka wykonana perfekcyjnie zgodnie z projektem, spersonalizowana idealnie podemnie. Piękne opakowanie i świetnie zabezpieczona paczka ,że nic w środku nie miało prawa się ruszyć. Bardzo polecam też ze względu na obsługę klienta, bardzo szybko i miło. Zdecydowanie wrócę tu jeszcze po nie jeden prezent 😊
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
profesjonalnie! bardzo dobry i szybki kontakt ze sprzedającym, który doradzał i proponował różne rozwiązania. bardzo szybki czas wykonania usługi oraz dostawa, wszystko starannie zapakowane, urocze gąbkowe serca zabezpieczały statuetkę w pudełku, polecam serdecznie. pozdrawiam Basia
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
dzień dobry, jestem pod wrażeniem niezwykle serdecznej, profesjonalnej i błyskawicznej obsługi przez firmę Dekoprint DEOZE. Dziękuję za załatwienie mojego pilnego i ważnego dla mnie zakupu w tempie ekspresowy. Oby więcej takich sprzedawców! pozdrawiam Teresa Kornalewska
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!

Pełen profesjonalizm i szybka wysyłka

Bardzo dobry kontakt z firmą. Zamówienie zostało zrealizowane tego samego dnia i na drugi dzień miałam już statuetkę. Została profesjonalnie wykonana i jestem bardzo zadowolona. Zamówiłam kolejną na inną okazję.

Zakup statuetki grawerowanej

Niedawno zakupiłam u państwa statuetkę grawerowaną na prezent z okazji rocznicy święceń kapłańskich jednego z księży z mojej parafii i jestem bardzo zadowolona z zakupu ponieważ statuetka jest wykonana super.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Szybka i profesjonalna obsluga zamówienia,duży wybor propozycji,towar pierwsza klasa jak i samo jego wykonanie,serdecznie polecam osobom poszukujacym takiegorodzaju upominku,bardzo dobry kontakt z wykonawca.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
KOLEJNY JUŻ RAZ ZAMAWIAM Z TEJ FIRMY PRODUKT. JEST ŚLICZNY I PIĘKNIE WYGRAWEROWANY . OBSŁUGA PRZEMIŁA , WSZYSTKO MOŻNA USTALIĆ I DOGADAĆ BY KLIENT BYŁ ZADOWOLONY. POLECAM I SAMA TEŻ TO ROBIĘ .
29 wrz 2023
Świetny kontakt, bardzo szybka realizacja. Bardzo ładne wykonanie, ogólnie świetna robota! A co można poprawić? Pomyślcie jednak o instalacji baterii do zegarka. :)
20 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię. Oczywiście wszelkie sugestie zapisujemy :)
Wszystko ładnie i solidnie wykonane. Jedynym problemem jest bardzo widoczny napis na pudełku "made in china". Prezent przecież można dać bez opakowania;-)
3 paź 2023

Fantastyczna firma

Bardzo szybka wysyłka, miła obsługa! Pan krok po kroku sprawdzał ze mną czy w prawidłowy sposób dokonałam zakupu. Więcej takich firm ❤️
20 paź 2023
Jesteśmy wdzięczni za Twoją pozytywną opinię i za zakupy w Dekoprint.pl! Zapraszamy serdecznie ponownie, zawsze staramy się oferować najlepsze produkty i usługi.
9 paź 2023
Rewelacyjnie wykonane i ogólnie pełen profesjonalizm. Bardzo szybka wysyłka. Niesamowita firma z niesamowitymi przedmiotami, polecam.
9 paź 2023
To już kolejny zakup od tego sprzedającego, współpraca bardzo na plus, przesyłka ekspresowa. Dziękuję i na pewno jeszcze wrócę.
20 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w Dekoprint.pl! Cieszymy się, że wybrano nasz sklep. Bardzo doceniamy pozytywną opinię. To dla nas ważne, że nasze produkty i usługi spełniają oczekiwania. Serdecznie zapraszamy ponownie!
16 paź 2023

Karafka z grawerem.

Zamówienie zrealizowane błyskawicznie (w dwa dni od zgłoszenia). Wszystko zgodne z opisem i bardzo dobra jakość. Polacam.
10 paź 2023
Pomysł na prezent super. Byłby jeszcze fajniejszy gdyby zegar miał szkiełko a nie plexi. Wykonanie super jak i wygląd.
20 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię i za zakupy w Dekoprint.pl! Z niecierpliwością czekamy na kolejne zamówienia.