dekoprint.pl- Logo - Opinie

dekoprint.pl

Opinie (591) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (994)

Jestem mega zadowolona z tego zakupu!!! Najpiękniejszy prezent na podziękowania dla rodziców jaki można sobie tylko wymarzyć!!! Jakość szklanego serca z zegarem idealna, i złoty druk przepiękny!!! Jestem niesamowicie zaskoczona szybkością wyprodukowania i wysyłki. Na zamówienie czekałam tylko 3 dni, a mieszkam w holandii. Jestem na prawdę pod wrażeniem jakości produktu i w ogóle komunikacją z firmą. Odpowiadali na moje maile błyskawicznie. Bardzo duży plus za przesłanie projektu, aby potwierdzić czy na pewno taka forma wydruku mi odpowiada. Nie wiem czy potrafię opisać słowami jak bardzo jestem pozytywnie zaskoczona i zadowolona z tego zakupu. Polecam wszystkim z całego serca i szczerze te pięć gwiazdek oceny, to zdecydowanie za mało!

4 sty 2024
Pakowanie prezentu w czarną folię pęcherzykową, to chyba kpina? To jak gwóźdź do trumny dla wapniaków!! A gdzie podziała się tapicerka od etui ??

Opinie nt. sklepu dekoprint.pl

13 maj 2024
Statuetka, którą zamówiłam była rzetelnie i profesjonalnie wykonana, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Radość osoby, która ją otrzymała była bezcenna. Polecam wszystkim!
17 maj 2024
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Pomysł, grawer, metaloplastyka. Jednakże, samo szkło mogłoby być bardziej przezroczyste i przepuszczające światło. Dałoby to efekt kryształu. Ale generalnie ok.
2 gru 2023
Bardzo zadowalający efekt realizowanego zamówienia.Jakość usługi oraz dobry, rzeczowy kontakt z firmą,bez zarzutu. Prawie natychmiastowa realizacja zamówienia
8 gru 2023
3 lis 2023
Nie ma się do czego przyczepić, począwszy od wykonania, przez kontakt do dostawy, jakość usługi na najwyższym poziomie. Szczerze polecam. Pełne zadowolenie.
8 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy serdecznie ponownie!
Bardzo przyjemny sklep z niepowtarzalnym asortymentem, miła obsługa, różne produkty do wyboru, dobrze zabezpieczona, szybka przesyłka. Polecam Grzegorz
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Zamówilam 2 łabędzie wykonanie jest porządne, pięknie się prezentuje nie jakaś tandeta w pięknym opakowaniu z grawerem . Bardzo ładne jestem zadowolona.
10 lut 2024
Polecam! Towar w 100% zgodny z opisem, grawer bardzo ładny- czytelny. Realizacja bardzo szybka, jestem zadowolona. A przede wszystkim udany prezent 👍
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Szybka jak i profesjonalna obsługa. Bardzo szybka odpowiedź w celu uzyskania wzoru do zaakceptowania przed wykonaniem. Wysyłka ekspresowa. Polecam !
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Wysoka jakość wykonania, niska cena. Kupiłem na urodziny mamie i bardzo się jej podobało :) dostawa szybka, obsługa klienta świetna. Mocno polecam
9 mar 2024

Doskonały kontakt, natychmiastowy projekt i szybka realizacja. Produkt wykonany z dbałością o szczegóły i dobrze zabezpieczony podczas wysyłki.
13 maj 2024

Same pozytywy

Wykonanie produktu jest na poziomie profesjonalnym. Pakowanie i zabezpieczenie przed uszkodzeniem również na bardzo wysokim poziomie. Polecam
17 maj 2024
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Zamówienie wysłane bardzo szybko, profesjonajnie i bezpiecznie zapakowane . Szybki i profesjonalny kontakt ze sprzedającym. Mega zadowolony💪🙂
18 maj 2024
Szybka realizacja! Projekt na medal! Zabezpieczenie na czas transportu przyniosło efekt w postaci nie uszkodzonej przesyłki ;) Także polecam
24 maj 2024
28 sty 2024

Jestem zachwycona!

Jestem zachwycona. Zamówiłam kłódkę z wygrawerowanym własnym napisem na Walentynki. Uroczy prezent w promocyjnej cenie. Dziękuję i polecam.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Bardzo dobra jakość ,łącznie z opakowaniem dobra komunikacja z firmą otwartość na szybkość działania i potrzeby SUPER!! POLECAM!!!!
8 gru 2023

Piękny prezent

Zakup udany. Prezent bardzo gustowny i stanowi doskonałą pamiątkę z okazji 60-rocznicy ślubu. Sprawna i szybka realizacja zamówienia.
8 sty 2024
Statuteka wyszła pięknie. Nie było problemu z własnymi pomysłami, ponieważ wszystko wyszło tak jak chceliśmy. Serdecznie polecam.
20 lis 2023
Gorąco polecamy zakup statuetek. Zamówienie wykonane perfekcyjnie. Statuetki na prawdę prezentują się pięknie i zrobiły wrażenie.
23 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy serdecznie ponownie!
Produkt wysokiej jakości. Sprawna obsługa, szczególnie na etapie wyboru grawerowanych napisów i innych elementów. Szybka dostawa.
9 lut 2024
Szybko rzeczowo i sprawnie. Pamiątka wykonana zgodnie z naszą prośba. Bardzo dobra jakość. Szybki i sprawny kontakt. Perfekcja.