dekoprint.pl- Logo - Opinie

dekoprint.pl

Opinie (591) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (994)

Jestem mega zadowolona z tego zakupu!!! Najpiękniejszy prezent na podziękowania dla rodziców jaki można sobie tylko wymarzyć!!! Jakość szklanego serca z zegarem idealna, i złoty druk przepiękny!!! Jestem niesamowicie zaskoczona szybkością wyprodukowania i wysyłki. Na zamówienie czekałam tylko 3 dni, a mieszkam w holandii. Jestem na prawdę pod wrażeniem jakości produktu i w ogóle komunikacją z firmą. Odpowiadali na moje maile błyskawicznie. Bardzo duży plus za przesłanie projektu, aby potwierdzić czy na pewno taka forma wydruku mi odpowiada. Nie wiem czy potrafię opisać słowami jak bardzo jestem pozytywnie zaskoczona i zadowolona z tego zakupu. Polecam wszystkim z całego serca i szczerze te pięć gwiazdek oceny, to zdecydowanie za mało!

4 sty 2024
Pakowanie prezentu w czarną folię pęcherzykową, to chyba kpina? To jak gwóźdź do trumny dla wapniaków!! A gdzie podziała się tapicerka od etui ??

Opinie nt. sklepu dekoprint.pl

Witam, dziękuję za 2statuetki jubileuszowe są wykonane perfekcyjnie, takich oczekiwałam.Łacze wyrazy szacunku dla Waszej firmy.
9 lis 2023

Profesjonalne wykonanie!

Profesjonalne wykonanie, zaskakująco szybka realizacja i kontakt czyli komunikacja wewnętrzna w sprawie zamówienia rewelacja!
10 lis 2023
Bardzo nas cieszy że jest zadowolenie :) Zapraszamy!
PR
Paweł R.
Biały Dunajec
23 kwi 2024

Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Produkt zgodny z oczekiwaniami. Szybka przesyłka. To już mój drugi zakup w tym sklepie!
26 kwi 2024

Profesjonalnie

Bardzo dobry kontakt, szybkie przygotowanie projektu i ekspresowa wysyłka. Zamówienia zgodne z oczekiwaniem. Gorąco polecam.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Wszystko zgodne z opisem, wykonane starannie, dobry kontakt ze sprzedającym, bardzo szybka wizualizacja i wysyłka. Polecam!
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Wszystko super, rodzice byli wzruszeni prezentem, szybki czas realizacji. Wszystko na najwyższym poziomie, gorąco polecam.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Polecam! Wszystko zgodne z opisem, wykonane starannie, dobry kontakt ze sprzedającym dotyczący projektu, szybka wysyłka.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Pamiątka jest bardzo ładna Można pomyśleć o łatwiejszy dostępie do mechanizmu zegarka jestem bardzo zadowolona z zakupu
26 sty 2024
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Ekspresowa realizacja, piękny prezent i eleganckie opakowanie. Dziękuję i polecam w 100% (grawerowany diament 10 cm)
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Bardzo profesjonalne i szybkie transakcje. Świetny kontakt e-mailowy. Zamówiony towar wykonany z wielką starannością.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Bardzo szybkie wykonanie i wysyłka. Polecam z całego serca. Przepiękny prezent akurat w moim przypadku dla szefowej.
DM
Damian M.
Solingen
20 paź 2023
Wydaje mi sie ze lepiej nie mozna, jestem bardzo zadwolony, bardo ladny prezent i super szybkie wykonanie, dziekuje!
23 paź 2023
Dziękujemy za opinię - zapraszamy do kolejnych zakupów - cokolwiek się wybierze grawer może być dostosowany do okazji.
Polecam, szybka realizacja , statuetki bardzo ładnie zapakowane, napisy widoczne. Szybko, sprawnie bez problemowo.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Dzisiaj zamówienie I za dwa dni kurier pod drzwiami. Towar zgodny z opisem.
7 lut 2024
Statuetka piękna. Z podświetleniem dopiero wygląda doskonale. Myślę, że warto wspomnieć o podświetleniu w ofercie.
9 lut 2024
10 maj 2024
Dziękuję,bardzo szybki kontakt i ekspresowa przesyłka. Polecam firma godna polecenia. Daje 100% rekomendacji
17 maj 2024
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Polecam bardzo ładnie wykonane expresowa wysyłka jestem bardzo zadowolona zamawiam jeszcze jedno dla babci
GS
Gosia S.
Kielce
Zamawiałam już drugi raz w tym sklepie, wszystko na najwyższym poziomie, jakość i szybkość wysyłki.Polecam
26 kwi 2024
WP
Weronika P.
Gostynin
9 lut 2024
Szybkość wykonania i dostarczenia zamówienia, doskonała jakość, precyzja wykonania i zapakowania. Polecam!
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
Szczerze polecam , bardzo staranne wykonanie , szybka wysyłka i brak jakich kolwiek uwag do zamowienia.