dekoprint.pl- Logo - Opinie

dekoprint.pl

Opinie (595) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (993)

Jestem mega zadowolona z tego zakupu!!! Najpiękniejszy prezent na podziękowania dla rodziców jaki można sobie tylko wymarzyć!!! Jakość szklanego serca z zegarem idealna, i złoty druk przepiękny!!! Jestem niesamowicie zaskoczona szybkością wyprodukowania i wysyłki. Na zamówienie czekałam tylko 3 dni, a mieszkam w holandii. Jestem na prawdę pod wrażeniem jakości produktu i w ogóle komunikacją z firmą. Odpowiadali na moje maile błyskawicznie. Bardzo duży plus za przesłanie projektu, aby potwierdzić czy na pewno taka forma wydruku mi odpowiada. Nie wiem czy potrafię opisać słowami jak bardzo jestem pozytywnie zaskoczona i zadowolona z tego zakupu. Polecam wszystkim z całego serca i szczerze te pięć gwiazdek oceny, to zdecydowanie za mało!

4 sty 2024
Pakowanie prezentu w czarną folię pęcherzykową, to chyba kpina? To jak gwóźdź do trumny dla wapniaków!! A gdzie podziała się tapicerka od etui ??

Opinie nt. sklepu dekoprint.pl

17 cze 2024
Pamiątkowe statuetki wykonane szybko i sprawnie. Projekt przesłany do akceptacji, naniesione poprawki w tekście zgodnie z moją prośbą. Produkt estetyczny i dobrej jakości, obdarowani bardzo zadowoleni :)
20 cze 2024
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Przed następnym zakupem można zgłosić się po rabat do 10% na całe zamówienie w Dekoprint.pl. Zapraszamy po kolejne prezenty!
10 cze 2024

Róża - wazon

Przepiękny prezent. Bardzo dobre wykonanie. Jakościowo Super. Dobry kontakt ze sprzedającym, żadnych problemów technicznych. Bardzo szybka realizacja. Serdecznie polecam.
12 cze 2024

Jestem zachwycona szybkością…

Jestem zachwycona szybkością realizacji zamówienia. Jakość wykonania robi świetne wrażenie. Dwa piękne kryształowe łabędzie na bordowym tle coś pięknego.
10 cze 2024
Profesjonalizm w 100% - o moim zadowoleniu z Państwa usług chyba najlepiej świadczyć będzie to, że na dniach dokonam kolejnego zamówienia.
13 cze 2024
Witam 😊 zegarek jest piękny, szybka realizacja projektu i szybka wysyłka. Zegarek przyszedł starannie zapakowany. Serdecznie polecam 😊
13 cze 2024
Daje 5 gwiazdek Pomimo że nie o taki napis mi chodziło ( wzór podałem w zamówieniu) . Realizacja zamówienia szybka i przesyłka ekspresowa
17 cze 2024
Bardzo sprawna i miła obsługa. Zamówienie zrealizowano szybko i bez zarzutu. Róza starannie zapakowane, grawer solidnie wykonany.
13 cze 2024
Bardzo szybko i rzetelnie wykonane zamówienie - medale dla uczniów na zakończenie roku - po raz trzeci się nie zawiedliśmy!
11 cze 2024
Szybka realizacja wysyłka super kontakt no i towar statuetka pierwsza klasa skorzystałem 2raz i jestem bardzo zadowolony
13 cze 2024
Od.kilku.lat składam zamówienie na obeliski. Firma jest solidna, szybko wywiązująca się z zamówienia i godna polecenia
25 cze 2024

Wspaniała obsługa, świetny prezent

Jestem bardzo zadowolona z zamówienia, wykonanie i kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Polecam zakup prezentu.
28 cze 2024
19 cze 2024

Piękne wykonanie, profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja i wysyłka , dobrze zabezpieczona paczka.
13 cze 2024
FIRMA SUPER SZYBKA WYSŁKA PODPOWIEDZIELI MI CO MAM ZAMÓWIC PRZEZ TO OBNIZYŁY MI SIE KOSZTY ZAKUPU POLECAM
7 cze 2024

Prezent Serce Grawerowane w Etui

Prezent wygląda przepięknie, robi świetne wrażenie. Reakcja obdarowywanych bezcenna. Wszystko na plus.
7 cze 2024
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!
15 cze 2024
Pięknie wykonana karafka. Doskonały prezent! Paczka dobrze i solidnie zapakowana. Gorąco polecam!
15 cze 2024
14 cze 2024

Świetna obsługa, towar przepiękny i zrobił furorę zarówno u obdarowanego jak i wszystkich gości.

Polecamy!

Świetne doradztwo, realizacja zamówienia, transport i jakość statuetki odpowiada oczekiwaniom.
17 cze 2024
Gorąco polecam. Szybka i profesjonalna obsługa zlecenia. Statuetki wykonane perfekcyjnie.
23 cze 2024
Super szybkie zrealizowanie zamówienia , mimo, że myślałam,że nie zdążę z prezentem.
24 cze 2024
26 cze 2024

statuetka

Gorąco polecamy, szybka obsługa , dostosowana do potrzeb, piękna szata graficzna.
28 cze 2024