dekoprint.pl- Logo - Opinie

dekoprint.pl

Opinie (591) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (994)

Jestem mega zadowolona z tego zakupu!!! Najpiękniejszy prezent na podziękowania dla rodziców jaki można sobie tylko wymarzyć!!! Jakość szklanego serca z zegarem idealna, i złoty druk przepiękny!!! Jestem niesamowicie zaskoczona szybkością wyprodukowania i wysyłki. Na zamówienie czekałam tylko 3 dni, a mieszkam w holandii. Jestem na prawdę pod wrażeniem jakości produktu i w ogóle komunikacją z firmą. Odpowiadali na moje maile błyskawicznie. Bardzo duży plus za przesłanie projektu, aby potwierdzić czy na pewno taka forma wydruku mi odpowiada. Nie wiem czy potrafię opisać słowami jak bardzo jestem pozytywnie zaskoczona i zadowolona z tego zakupu. Polecam wszystkim z całego serca i szczerze te pięć gwiazdek oceny, to zdecydowanie za mało!

4 sty 2024
Pakowanie prezentu w czarną folię pęcherzykową, to chyba kpina? To jak gwóźdź do trumny dla wapniaków!! A gdzie podziała się tapicerka od etui ??

Opinie nt. sklepu dekoprint.pl

18 cze 2024

Super prezent

Polecam gorąco szybko i sprawnie..
20 cze 2024
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Przed następnym zakupem można zgłosić się po rabat do 10% na całe zamówienie w Dekoprint.pl. Zapraszamy po kolejne prezenty!
polecam, produkt pierwsza klasa
5 cze 2024
3 cze 2024
3 cze 2024
2 lis 2023
Naprawdę Szczerze Polecam Sprzedającego. Po pierwsze: Zamówienie zostało zrealizowane ekspresowo i bezproblemowo. Pełen Profesjonalizm. Po drugie: Ramka z dedykacją na Rocznicę Ślubu wykonana jest naprawdę ślicznie, obdarowani bardzo zadowoleni. Jeżeli chodzi o sam produkt to materiały z których została wykonana ramka są naprawdę bardzo dobrej jakość co przekłada się na to ,że wygląda bardzo elegancko. Szczerze mówiąc sama byłam bardzo zaskoczona oczywiście pozytywnie ,że w takiej rozsądnej cenie otrzymałam naprawdę porządnie i elegancko wykonany produkt. Na przyszłość będę wiedziała od kogo takie produkty kupować. Serdecznie Pozdrawiam
3 lis 2023
Tak obszernego i pozytywnego komentarza to dawno nie czytałem :) Na przyszłość proszę się zgłosić mailowo lub telefonicznie przed zakupem - dostanie Pani rabat :) Zapraszamy ponownie!
16 paź 2023

Jestem zadowolona:)

Sklep jest super, bardzo szybko dostałam przesyłkę, idealnie zapakowaną, duża ochrona i zabezpieczenie pięknej statuetki z łabędziami przed ewentualnym uszkodzeniem :):) Dobry kontakt:) 6 gwiazdek! Łabędzie są prześliczne, ułożone w pudełku z wygrawerowanymi życzeniami. Przed wysyłką można obejrzeć projekt, co bardzo mi się podobało. Moja córka, jak zobaczyła, to aż pisnęła z zachwytu. Serdecznie podziękowania dla super firmy:):)
20 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w Dekoprint.pl! Cieszymy się, że wybrano nasz sklep. Bardzo doceniamy pozytywną opinię. To dla nas ważne, że nasze łabędzie i usługi spełniają oczekiwania. Serdecznie zapraszamy ponownie!

SUPER

Jestem zadowolona z produktu, obsługi i całości. Złożyłam i potwierdziłam zamówienie, a okazało się że chcę jeszcze dopisać kogoś do prezentu a było to serce z grawerem życzenia i bla, bla bla i kto życzy. Okazało się że jeszcze będą dopisane dwie osoby. Muszę powiedzieć że nie było problemu, zostały dopisane , pan z którym rozmawiałam był bardzo miły i cierpliwie mnie wysłuchał . Produkt był taki jak chciałam. Ba nawet tego samego dnia przesyłkę mogłam odebrać z paczkomatu fakt późnym wieczorem .Bardzo polecam . Ja już nie jeden prezent tam zamówiłam. Ocena w skali od 1 do 15 Stawiam na 15.
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię - zapraszamy po kolejne prezenty!

Super pamiątka w świetnej jakości!

Jestem bardzo zadowolony z realizacji zamówienia, jakim było kryształowe serce z grawerem i wypełnieniem w kolorze złotym. Proces przygotowania projektu przebiegł ekspresowo, naniesione zostały wszystkie moje sugestie zmian, a wizualizacja projektu, który otrzymałem odpowiada późniejszemu efektowi końcowemu. Wysyłka zamówienia nastąpiła równie błyskawicznie, a jakość przysłanego produktu okazała się rewelacyjna. Serce jest ciężkie, wykonane z dbałością i pięknie prezentuje się na honorowym miejscu. Polecam!