TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria- Logo - Opinie

TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria

Opinie (244) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (423)

23 gru 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem, pełnowartościowy, dobrze zapakowany . Polecam sklep. Jestem bardzo zadowolona.

18 lut 2024
Zawiodłam się na włóczce ponieważ nie sądziłam,ze będzie drazniąca,drapiąca dla skóry

Opinie nt. sklepu TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria

5 cze 2024
2 cze 2024
1 cze 2024
23 gru 2023

Fajny sklep

Świetne filtrowanie przy szukaniu, dokładne opisy i wskazówki, błyskawiczna dostawa. Brakuje pokazania skali wzoru a manekinie, poza tym wszystko super
26 lis 2023

Tkanina zasłonowa

Tkanina na zasłony jest dobrej jakości, jest taka jak oczekiwałam. Bardzo polecam sklep, tym bardziej że można trafić na fajne promocje

polecam!

świetna tkanina, doskonała obsługa i błyskawiczna wysyłka!
9 gru 2023
Towar zgodny z opisem, bardzo szybka dostawa
9 gru 2023
Super jakość. Bardzo szybka dostawa
Szybko ,sprawnie ,rewelacja 😍
Super wszystko

Wiskoza

Kupiłam dwa kawałki wiskozy. Wzór i kolor zgodny ze zdjęciami. Materiał dobry gatunkowo. Dostawa ekspresowa. Ceny fajne. Duże promocje można trafić. Będę tutaj zamawiać częściej.
Odpowiedź ze sklepu TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria
Dziękujemy za Twój wspaniały komentarz! Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolony z zakupu wiskozy w naszym sklepie. Staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość materiałów i szybką dostawę, dlatego miło jest usłyszeć, że Twoje oczekiwania zostały spełnione. Jeśli będziesz potrzebować więcej tkanin, zawsze jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Dziękujemy jeszcze raz i życzymy udanych projektów kreatywnych z naszymi materiałami!
7 maj 2024
cieszę się z otrzymanego zamówienia, za wyjątkiem jednego materiału, na zdjęciu zapewne był inny kolor, a w rzeczywistości ścierkowy pomarańcz.

Materiał granatowy panama

Materiał zgodny z opisem bardzo szybka dostawa. Szkoda, że nie czytacie państwo informacji od klientów. Pozdrawiam
19 maj 2024
Polecam sprzedającego - bardzo szybka realizacja zamówienia; materiał zgodny z opisem. Jestem zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria
21 cze 2024
Dziękujemy serdecznie za Twój wspaniały komentarz! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupów w TextileClub.pl. Zapraszamy Cię do regularnych odwiedzin naszego sklepu, gdzie zawsze znajdziesz nowości i atrakcyjne promocje! Aby być na bieżąco, śledź nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/textileclubPL
7 sty 2024
Szybko,fachowo i na temat. Mogę polecić każdemu ten sklep. Dziękuję.
Wyśmienita sprzedawczyni gorąco mega polecam
EP
Ela P.
Szczecinek
2 gru 2023

Super sklep

W tym sklepie znajdziesz wszystko!!!
13 sty 2024
Towar na czas ,w dobrym stanie
9 mar 2024
Duży wybór kolorów,dzięki którym wybrałem potrzebny. Zakup spełnił moje oczekiwania. Polecam