tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5757) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 284)

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

Szybka realizacja, bezproblemowa płatność i miły prezent - niespodzianka. Minimum opakowania jednostkowego - tyle ile trzeba żeby kosmetyk był dobrze opisany i bezpieczny , bez miliona plastikowych i papierowych składanek. To jest dla mnie równie ważne jak jakość kosmetyku. Opakowanie trasnportowe ( karton ) mógłby być mniejszy , lepiej dopasowany do zawartości ale ekologiczne wypełniacze (chrupki) są, jak nabardziej, OK.
13 wrz 2024

Szybko, wysokiej jakości, pachnąco.

Podobała mi się przyjazna dla użytkownika strona internetowa i szybka realizacja zamówienia. Jakość produktu jest doskonała. Bardzo przyjemne zapachy w kosmetykach. Bardzo podoba mi się to, że zapach odżywki utrzymuje się na włosach przez kilka dni. Kocham to. Kremy do twarzy są odpowiednie dla mojej wrażliwej skóry.
14 wrz 2024
Podoba mi się wszystko : produkty są doskonałe, sprawdziłam i kontynuuję zakupy od dłuższego czasu, szczególnie kosmetyki dot. pięlęgnacji cery problematycznej. Niektóre zapachy np balsamów do ciała, kremów do rąk albo odzywek do włosów są dla mnie za intensywne - ale to kwestia wrażliwości nosa :) :)
Podobają mi się produkty które kupiłem. Na pytanie co możecie zrobić lepiej musi od[powiedzieć wasz dział marketingu. Moim zdaniem powinniście przybliżyć w swoich materiałach reklamowych postać i dorobek prof. St.Tołpy
8 wrz 2024

Kremy Tołpy to wspaniałe kremy.

Jestem zadowolona z tego co kupiłam. Jeden pięknie kryje drobne niedoskonałości. Drugi jest bardziej specjalistyczny. Zapobiega wielu naszym niedoskonałościom na twarzy. To krem matujący. Warto.
8 wrz 2024
Przesyłka dostarczona zgodnie z terminem na bieżąco bylam informowana o statusie.Bardzo miłe zaskoczenie pomimo że zamówiłam tylko jeden kosmetyk traktowano mnie super
1 wrz 2024

Jak zwykle doskonale!

Produkty po które sięgam stałej nie zamierzam tego zmieniać 🤩 Świetne produkty świetna usługa ta moja buzia Szyja i dekolt dziękują mi każdego dnia. A ja dziękuję wam❤️
11 wrz 2024
Krem pod oczy jest bardzo dobry. Jestem zadowolona. Robi to co ma robić. Kremy i serum jeszcze nie próbowałam. Mam nadzieję że będą tak samo dobre.
Bardzo szybka reakcja na reklamację. Uprzejmy kontakt z klientem, a dla mnie to jest bardzo ważne i świadczy o klasie sprzedawcy. Bardzo dziękuję.
7 wrz 2024
Bardzo dobre kremy. Skóra po użyciu jest nawilżona, gładka i odżywiona. Dobrze by było żeby było więcej preparatów dla osób 50 +.
Lubię kosmetyki Tołpa i ubolewam, że tak trudno je zamówić przez desktop, a zamawianie przez telefon jest wyjątkowo uciążliwe.
3 wrz 2024
Szybka dostawa, towar bardzo dobry jakościowo, ceny promocyjne. Mogłaby być do zamówień dołączona próbka jakiegoś kosmetyku .
AE
Anna E.
Łódź
9 wrz 2024
Szybka realizacja zamówienia. Trudno mi w tej chwili oceniać efekt działania serum po tak krótkim okresie stosowania.
7 wrz 2024
Zamówione kosmetyki no troszkę zamieszania było z dostawą ale rekompensata była w postaci próbek które są genialne
BS
7 wrz 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupionych produktów a zwłaszcza dla mnie korzystny jest szampon na wypadanie włosów
31 sie 2024
Szybka reakcja na pomyłkę w pałowaniu i dosłaniu właściwego produktu. Ten z pomyłki w prezencie. Dziękuję

Super cena super jakość

Kremy bardzo dobrej jakości musy do ciała super pachnące i lekkie oraz jeden krem ekstraklasa adaptogen

Bardzo dobre kosmetyki

Nowatorskie produkty pielęgnacyjne w dobrych cenach. Duża różnorodność, każdy znajdzie coś dla siebie.
Produkty zgodne z zamówieniem. Jakość kosmetyków spełnia moje oczekiwania. Dostawa szybka i sprawna.

Bardzo dobre kosmetyki dla mężczyzn

Bardzo bogata i ciekawa oferta kosmetyków dla mężczyzn w różnym wieku