tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5949) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 530)

3 lis 2023
Od lat walczę z trądzikiem pomenopauzalnym! Chodziłam do wybitnych specjalistów dermatologów i kosmetologów. I nic!!! Kupowałam coraz to "nowsze i lepsze" specyfiki. I nic!!! Wydawałam ciężkie pieniądze. I nic!!! Aż nagle trafiłam na reklamę linii Sebio Państwa Firmy. Szaleństwo! Z tygodnia na tydzień lepiej! Produkty są rewelacyjne! Zostaję z Wami na zawsze! Pozdrawiam, Maria Walczak
MW
Maria W.
Wrocław

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

JH
Jens H.
Poznań

Sklep zasługuje na złoty medal!

Robię zakupy na tołpa.pl od wielu lat i zawsze realizacja zamówień jest na najwyższym poziomie! Ostatnio przydarzyła się jednak nieprzyjemna sytuacja w postaci zalanej paczki – jeden z płynnych produktów uległ uszkodzeniu i zapaskudził swoją zawartością całe zamówienie – zdarzy się najlepszemu. Po zgłoszeniu reklamacji we wtorek wieczorem na drugi dzień już miałem decyzję o ponownym wysłaniu zamówienia przez sklep i w ten sposób w niecałe 24 h od przetworzenia mojego zgłoszenia otrzymałem pełnowartościowe produkty (i to z nawiązką). Pełen profesjonalizm i podejście pro-klient stawia sklep na szczycie mojego osobistego rankingu serwisów internetowych. Brawo, oby tak dalej!
Jeśli chodzi o zamówienia produktów to za każdym razem jestem zadowolona z każdego elementu czyli sposób zamówienia, płatność blikiem, dostawa inPost, szybkość dostawy i sposób jej zapakowania. Produkty świetne, sprawdzają się przy różnych rodzajach cery. W ostatnim czasie stosują Państwo również Politykę cenowa nastawiona na obniżki cen co z jednej strony jest super dla klienta bo ma produkty w atrakcyjnych cenach ale z drugiej może warto pomyśleć o obniżce cen na stałe - zacząć od wybranych produktów? Generalnie jestem bardzo zadowolona z tołpy :)
13 paź 2023
Bardzo dobre pasty do zębów wybielające, bardzo dobre kremy na dzień takich używam .Był kiedyś taki mały szampon do włosów cienkich i delikatnych szkoda ,że go nie ma bo był wręcz doskonały .Wspaniale sprawiał ,ze włosów robiło się o wiele więcej .podnosił włosy u nasady głowy. Natomiast szampon ,który kupuję też do włosów cienkich i delikatnych jakoś mi się nie sprawdza .A poza tym cieszę się ,że istnieje taki sklep Tołpy bo przynajmniej nie biegam po sklepach i nie szukam kosmetyków,które potem się nie sprawdzają

Kremy modelujące owal twarzy noc, dzień i serum zwężone pory

Kremy modelujące owal twarzy na dzień i noc spełniają swoje zadanie, tym bardziej, że krem na dzień zakupiłam drugi raz. Na noc zakupiłam pierwszy raz i zobaczymy czy efekt będzie bardziej widoczny. Następny produkt to serum zwężające pory. Po stosowaniu przez kilka dni jestem zadowolona i myślę, że efekt przy dłuższym użyciu będzie jeszcze lepszy.
6 cze 2024
Jako stała klientka niezmiennie polecam kosmetyki Tołpa z serii Dermo Body, Hydrativ, 30+ futuris i Ideal. Niech rekomendacją będzie fakt, że z nich korzystam, ze względu na skład, polską markę, efekty po użyciu kosmetyków (nawilżona, ujędrniona skóra, widocznie mniejszy cellulit) oraz w miarę neutralny zapach.
24 sty 2024
W realizacji zamówienia wszystko było po prostu dobrze- informacja, sprawność realizacji. Doceniam bardzo działania firmy na rzecz środowiska oraz informowanie o tym. Wiadomości na kartonie, w który zapakowane były produkty mnie po prostu wzruszają. Cieszę się także z jakości produktów. Służą mi dobrze.
3 maj 2024
Pomimo długiego weekendu szybka realizacja zamówienia to jest dla mnie na plus, A co do jakości zamówionego towaru to jeszcze nie powiem ,ponieważ nie używałam i jeszcze tego produktu. Jezeli będzie odpowiedni dla moich włosów ,na pewno jeszcze skorzystam.
BZ
Beata Z.
Andrychów
24 kwi 2024
Mam 54 lata i to właśnie produkty Tołpa najlepiej przypadły mi do gustu Wypróbowałam setki innych kremów ale kremy i serum tołpa najlepiej odpowiadają mojej suchej skórze a twarz wyglad o 10 lat młodziej Dziękuję
21 sty 2024
Zamówienie przyszło szybko i dobrze zapakowane.Jedynie przy składaniu zamówienia miałam problem żeby kupić krem na dzień w związku z czym kupiłam tylko min krem na noc i pod oczy.

Super Sklep

Bardzo lubię kupować u Państwa Oferta towarowa jest fajnie przedstawiona. Produkty posiadają krotki opis.Szybki czas wysyłki. Firma informuje mnie o promocjach
5 sty 2024

Tak trzymać!

Jakość towaru, jak dla mnie ,najlepsza. Od kilku lat stosuje kosmetyki Tolpa i raczej przy nich pozostanę. Sam proces zakupowy jasny i sprawny. Dziękuję!
Kosmetyki Tołpy są bardzo dobrej jakości i chętnie je kupuję, często odkrywam nowości lub wracam do tych już wcześniej wypróbowanych
16 mar 2024
Najlepsze kosmetyki jakie kiedykolwiek używałam , od razu zauwazaln efekty, do tego naturalne składniki i przyzwoita cena. Polecam
Artykuły zgodne z opisem , dostępne ceny ,krótki czas oczekiwania na przesyłkę. Zakupione przeze mnie artykuły dopiero będę używać.
8 sty 2024
Bogaty krem do twarzy to mój ulubiony produkt na zimę. Uwielbiam konsystencję i zapach, to już moje kolejne opakowanie.
Od lat korzystam z produktów firmy Tołpa. Z ciągle tym samym zadowoleniem i życzę wszystkim innym, podobnych wrażeń!
7 sty 2024
Bardzo lubię produkty tej marki. Przy tym jeszcze jaka świetna promocja była mogłam sobie pozwolić na zakup w zapasie
3 lis 2023
Bardzo dobre kosmetyki , używam ich od lat .Jestem po 50 zarowno skóra jak i wlosy odzyskały kilka lat.
28 gru 2023
Szybka wysyłka, zamówienie bardzo dobrze zabezpieczone i zapakowane, a kosmetyki wiadomo "najlepsze"
7 sty 2024
Szybka przesylka, zamowienie kompletne. Fajne kosmetyki w dobrej cenie.