tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (6161) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 769)

3 lis 2023
Od lat walczę z trądzikiem pomenopauzalnym! Chodziłam do wybitnych specjalistów dermatologów i kosmetologów. I nic!!! Kupowałam coraz to "nowsze i lepsze" specyfiki. I nic!!! Wydawałam ciężkie pieniądze. I nic!!! Aż nagle trafiłam na reklamę linii Sebio Państwa Firmy. Szaleństwo! Z tygodnia na tydzień lepiej! Produkty są rewelacyjne! Zostaję z Wami na zawsze! Pozdrawiam, Maria Walczak
MW
Maria W.
Wrocław

22 godziny temu
Nie dostarczona paczka. Kurier f-my DPD (Aliksandr) nie dostarczył paczki pod adres podany w zamówieniu, pomimo że byłem stale obecny pod tym adresem. Bez najmniejszej nawet próby skontaktowania się ze mną (ani z portierem budynku w którym mieszkam) pozostawił paczkę w jakimś punkcie odbioru. Następnego dnia - po przeczytaniu niezgodnej z faktami wiadomości o mojej "nieobecności" pod adresem podanym w zamówieniu i pozostawieniu jej w jakimś "punkcie odbioru", dodzwoniłem się do tego kuriera On "wyjaśnił", że "miał 200 paczek do dostarczenia" więc moją zostawił w tym punkcie odbioru (nawet nie próbował jej doręczyć na właściwy adres i nie próbował uzyskać mojej telefonicznej zgody na jakieś przekierowanie paczki). Ja tej paczki nie jestem w stanie odebrać, więc nadal oczekuję na jej dostarczenie na adres podany w zamówieniu. (ul. F. S. Jezierskiego 7 m. 10, 00-457 Warszawa). Grzegorz Buczek

Opinie nt. sklepu tolpa.pl