tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5757) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 284)

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

Jakość produktów, niemniej czas realizacji zamówienia stanowczo za długi jak na ówczesne standardy
Wszystkie produkty które wypróbowałam marki Tołpa są swietne. Polecam wszystkim znajomym Dziękuję
Życzliwość, uprzejmość, profesjonalizm w podejściu do klienta oraz jakość oferowanych produktów
8 wrz 2024
Szybka wysyłka,zawartość zgodna z zamówieniem,bardzo dobrze zapakowana.Dziękuję i polecam :-)
Świetne produkty, w promocji dobra cena . Odpowiednio zapakowane. W kilka dni dostarczone .
4 wrz 2024
Polecam serdecznie. Sklep rewelacyjny, produkty takie same ;-) Fajnie, szybko, miło ;-)
4 wrz 2024
Na razie jestem zadowolony z zamówionych produktów, ale na efekt trzeba będzie poczekać
6 wrz 2024
Szybka dostawa i niespodziewane upominki, to bardzo miły gest w stosunku do Klienta
Bardzo dobre, naturalne kosmetyki. Używam od lat z przyjemnością. Ciekawe nowości!
Jak zwykle zamówienie spełnia moje oczekiwania, obsługa na najwyższym poziomie.
9 wrz 2024

Bardzo dobrej jakosci kosmetyki

Bardzo dobrej jakości kosmetyki. Dobrze zapakowane. Wszystko dotarło w całości.
3 wrz 2024
Obsługa sklepu jak i kosmetyki super. Kosmetyki bardzo dobrej jakości. Polecam
Najlepsze kosmetyki .Bardzo dobry skład ,niskie ceny i przepięknie pachną :)
7 wrz 2024
Dziękuję, jestem bardzo zadowolona. Szybka przesyłka, kremy świetne. Dziękuję
DW
Dorota W.
Gryfice
4 wrz 2024
Często korzystam, czy to zamawiam, czy kupuję w drogerii. Jestem zadowolona.
BG
2 wrz 2024
jest świetnie , dobre produkty i czasem dobre okazje zniżkowe, tak trzymać
5 wrz 2024
Świetna jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Szybka i sprawna przesyłka.
1 wrz 2024
Krem do twarzy jest bardzo dobry super cena bardzo dobrze się wchłania
jeszcze za wcześnie na ocenę dopiero zaczełam używać szmponu i odżywki
9 wrz 2024
Bardzo dobry wybór kosmetyków dostosowany do potrzeb każdego klienta.