tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5769) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 307)

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

13 sie 2024
Czy skuteczne dowiem się zapewne po dwóch tygodniach, ale zapach jest tak obłędny, że to jest przytjemność sama w sobie. Taki ekskluzywny, niespotykany i absolutnie zaskakujący. No i opakowanie jest świetne.
4 sie 2024
Znakomita jakość wszystkich kosmetyków, które do tej pory kupiłam. Nie uczulają, znakomicie się wchłaniają i pięknie pachną. A przy okazji cena jest na każdą kieszeń i w dodatku polski producent👍👍
12 sie 2024

Dobra jakość-dobra cena

Marka Tołpa oferuje dobrej jakości produkty w dobrej cenie. Jedyne zastrzeżenie mam do niektórych kompozycji zapachowych, charakterystycznych jedynie dla polskich kosmetyków
27 sie 2024
Bardzo polubiłam serię dermokosmetyków do skóry głowy i twarzy, zostanę z tą marką na dłużej. Meeega duży plus za ekologiczne zapakowanie produktów i szybką wysyłkę.
26 sie 2024
Pierwszy raz dokonałam zakupu i jestem zadowolona. Od niedawna stosuję. Krem ma lekką konsystencję, ładnie się rozsmarowuje i ma przyjemny zapach. Polecam.
1 sie 2024
Bardzo szybka dostawa, dobrze opakowane produkty i co najważniejsze obszernie opisane właściwości produktu. Pozdrawiam serdecznie 😃

Pierwsze zakupy

Moje pierwsze zakupy na tolpa.pl były bardzo udane, szeroki asortyment, kosmetyki o bardzo dobrym składzie, duże promocje cenowe
19 sie 2024
Od wielu lat używam kosmetyków Tołpy. Skutecznie zaspokajają potrzeby mojej skory, są przyjemne w użyciu i maja ładny zapach.
18 sie 2024

Zamówienie

Towar wysokiej jakości, terminowo dostarczony. Poprzedzony dokładnymi informacjami co do czasu doręczenia i sposobu płatności.
28 sie 2024
Wszystko jest na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z jakości produktów , zapakowania ich i błyskawicznej wysyłki.
26 sie 2024
Zawsze szybka przesyłka, estetycznie i bezpiecznie zapakowa. Duży wybór kosmetyków bardzo dobrej jakości. Polska marka.
22 sie 2024
Zakupu dokonałam pierwszy raz; towar trafiony, a i szybkość realizacji zamówienia super. Będę polecać firmę i towary.
23 sie 2024

Produkty bardzo dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. Zamówienie szybko zrealizowane, a przesyłka dobrze zabezpieczona.
1 sie 2024
Bardzo szybka obsługa, ekologiczne opakowanie.Byłoby miło gdyby firma jako gratis dołączyła próbki produktów.
14 sie 2024
Kremy są świetne,chociaż na początku trochę zapaszek mnie odrzucił. Jestem bardzo zadowolona i pewnie wrócę.
21 sie 2024
Bardzo lubię produkty tej firmy. Dobra jakość, profesjonalna obsługa, szybka przesyłka Polecam i pozdrawiam
11 sie 2024
Dobrze się rozprowadza, co do działania i efektów nie mogę się wypowiedzieć gdyż dopiero zaczęłam używać.
4 sie 2024
Na efekty trzeba poczekać ale bardzo ładny zapach bardzo dobrze się wchłania. Bardzo mi odpowiada

Polecam wszystkim

Bardzo dobre kosmetyki, dla każdej cery , wieku , do całego ciała. Każdy znajdzie coś dla siebie.
15 sie 2024
Korzystam z kosmetyków Tołpa nie od dzisiaj i jestem zawsze zadowolona z jakości i ceny. Polecam