tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5885) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 453)

3 lis 2023
Od lat walczę z trądzikiem pomenopauzalnym! Chodziłam do wybitnych specjalistów dermatologów i kosmetologów. I nic!!! Kupowałam coraz to "nowsze i lepsze" specyfiki. I nic!!! Wydawałam ciężkie pieniądze. I nic!!! Aż nagle trafiłam na reklamę linii Sebio Państwa Firmy. Szaleństwo! Z tygodnia na tydzień lepiej! Produkty są rewelacyjne! Zostaję z Wami na zawsze! Pozdrawiam, Maria Walczak
MW
Maria W.
Wrocław

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

26 cze 2024
Bardzo skuteczne są Wasze kosmetyki:-) Na razie nie widzę potrzeby,żeby którykolwiek produkt, jeszcze bardziej ulepszyć! (poza moją cerą:-) Dlatego jestem bardzo zadowolona i stosuję wszystkie zamówione specyfiki , już widzę znaczną poprawę ,zarówno w kolorycie cery jak i spłyceniu zmarszczek. Włosy też są świetnie "odżywione"i układają się w moje naturalnie loki:-) Dziękuję,że jesteście 💞
24 cze 2024
Produkty świetne, chociaż umówmy się - kremy antycellulitowe nie będą działać, jeśli nie będą łączone z ruchem i odpowiednim żywieniem, a wypełniacze na zmarszczki również cudów nie zdziałają (chociaż dopiero zaczęłam... zobaczymy ...:P ). Produkty godne polecenia, bo mają fajny skład, a działanie zależy w dużej mierze też od użytkownika.
10 cze 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Na paczce zawierającej produkty oprócz naklejki Inpost była również naklejka z moim imieniem, nazwiskiem i adresem mailowym. Uważam, że tak nie powinno być. Zamawiam produkty od innych dostawców i z taką naklejką się nie spotkałam. Co z ochroną danych osobowych? Pozdrawiam.
AS
Anna S.
Jelenia Góra
10 cze 2024
Doskonałe kosmetyki do wrażliwej skóry. Są delikatne, dobrze się wchłaniają, nie powodują uczulenia. Polecam zakupy przez internet, tym bardziej , że w sklepach stacjonarnych nie ma takiego szerokiego asortymentu do wyboru. Anna
18 cze 2024

Dostawa

Witam, Transport mógłby być tańszy i szkoda że od dłuższego czasu nie ma tej pasty w Auchan-ie mimo że wcześniej była dostępna. Tak, mogłem sobie podejść, kupić i nie płacić extra za wysyłkę. Pozdrawiam Tadeusz Habas
15 cze 2024
Jestem zaskoczona szybkością wysyłki, od momentu zamówienia nie minęła nawet doba, a paczka była już u mnie. Wcześniej dłużej czekałam na paczkę, więc wielki + dla Was, brawo Wy. A to się naprawdę ceni.

Satysfakcja gwarantowana

Szybka i sprawna realizacja zamówienia, produktu dobrze opakowane i zgodne z opisem. Dostałam też upominek, za co bardzo dziękuję. Dobra komunikacja ze sklepem, to również atut. Serdecznie polecam ❤️
28 cze 2024
Zamówiłem 2 produkty otrzymałem w bonusie dodatkowo paste do zębów i próbki, opakowanie bezpiecznie zapakowane i przede wszystkim produkt najwyżej jakości. Jedyna opcja która serio mi pomogla
9 cze 2024
Jak zawsze szybko, bezproblemowo, profesjonalnie. A kosmetyki rewelacyjne. Polecam wszystkim, bo Tołpa to firma która dba o jakość swoich produktów i zdrowie konsumentów. Brawo Wy!
30 cze 2024
Od jakiegoś czasu zaczęłam, za namową przyjaciółki, korzystać z kosmetyków Tołpa. Co jakiś czas próbuję coś nowego dla siebie i swej rodziny i jeszcze się nie zawiodłam.😉 Polecam
18 cze 2024

Super-Tołpa

Szybka dostawa. Niezwykle starannie i estetycznie zapakowany towar. Bardzo dobra komunikacja ze sklepem na każdym etapie zamówienia. Serdecznie polecam! Bardzo dziękuję!
26 cze 2024
Moja przesyłka przyszła kompletnie uszkodzona. Reakcja sprzedającego była błyskawiczną. Niezwłocznie otrzymałam zamówienie w dobrym stanie wraz z gratisami. Polecam
21 cze 2024

Tołpa jest niezawodna! Polecam!

Bardzo lubię firmę Tołpa za ich naturalne kosmetyki. Za ich jakość w rozsądnej cenie. Za rzetelność , szybkość realizacji zamówień , program lojalnościowy. Polecam!
21 cze 2024
Zamówienie przebiega łatwo. Dostawa też szybka. Kremy do twarzy które zamówiłam naprawdę są super. Po jakimś czasie skóra się poprawia. Polecam.
1 lip 2024

Zamówienia zawsze są realizowane szybko, bez problemów, rzetelnie.

Zamówienia zawsze są realizowane rzetelnie, szybko. Nigdy nie było problemów z dostawą, informacją. Bardzo ładne sa reklamy kosmetyków.
27 cze 2024
Szybka dostawa balsam użyłam raz więc ciężko jeszcze coś powiedzieć ale włosy fajne odżywione skręt loków lepszy także na plus
3 lip 2024
Tolpa znakomity jak zawsze . Polecam wszystkim kosmetyki do ciała a do twarzy dopiero będę testowała.Firma godna pochwał.
20 cze 2024
Zamówienie zrealizowane ekstra szybko. Co leiej? - nic mi nie przychodzi na myśl. Jest bardzo bardzo dobrze. Dziękuję
17 cze 2024
Od lat kupuję produkty Tołpa do pielęgnacji twarzy. Zamówienia są szybko realizowane. Plus za dużą ilość promocji.
13 cze 2024
Kosmetyki są świetnej jakości. Plus, że w większości są tańsze na oficjalnej stronie producenta niż w drogeriach.