zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

Opinie (6614) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 677)

Dałam 5 gwiazdek bo kupuję u Państwa już nie po raz pierwszy i jestem zadowolona z produktów. Dlatego maksimum. Tym razem ze względu na kwotę miałam sobie wybrać prezent, wybrałam liofilizowane truskawki. Niestety w zamówieniu go nie otrzymałam. Niby nic takiego ale jednak "zgrzyt"...

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

11 sie 2024
Bardzo szybka realizacja, dokładne opakowanie szklanych słoików, swietna obsługa. produkty wysokiej jakości. Dziękuję
17 sie 2024

Podoba mi się, zostanę tu na dłużej.

Wszystko dotarło szybko. Starannie zapakowane i zabezpieczone - trochę się tego bałam zamawiając w szklanych butelkach, ale widać mają wprawę. Jakość sypkich artykułów bywa różna, począwszy od doskonałego siemienia lnianego do lekko zanieczyszczonej lnianki. To ważne, kiedy robisz olej w domowej prasie. Bardzo polecam, nawet jeśli zapłacę trochę drożej, to wszystko co zamówiłam (3 x zakupy) sprawiło mi wiele zadowolenia. Zostanę na dłużej, to pewne. Dziękuję zespołowi Zielonej Esencji za świetną robotę.
Zamówiłam olej rzepakowy z zarodków rzepaku, olej słonecznikowy z pierwszego tłoczenia. Produkty uważam za dobre, co do mango to jest jak dla mnie dziwne, do tej pory zamawiałam inne i było bardzo smaczne, to jest po prostu wysuszone i tyle. Mango takie może nada się jako dodatek do ciasta, ale na samodzielną przekąskę już nie. Sklep mimo wszystko polecam🙂

Sklep idealny

Satysfakcjonuje mnie ogromny wybór, stała aktualizacja informacji o zamowieniu. Jest tez zawiadomienie jezeli okaze się, ze produkt jest niedostępny. Sklep blyskawicznie zwraca kwotę za brakujacy towar i jeszcze dodaje w ramach przeprosin coś pysznego i zdrowego. Bardzo to miłe.
20 sie 2024

Zakupiłem olej żywokostowy z gojnikiemm…

Zakupiłem olej żywokostowy z gojnikiem na bóle i stłuczenia dla Teścia, który ma 77 lat i problemy z bólami lewego barku. Po tygodniu regularnego wcierania i rozmasywowania barku Teść może podnosić rękę do góry i ma dużo mniejsze bóle. Tak więc polecam ten olej.
18 sie 2024
Kadzidełka ślicznie pachną, nawet nie zapalone, a kropelki są tak aromatyczne, że zjadłabym z nimi nawet szpinak (nie sprawdzałam). Nie wiem, co można poprawić. Jestem zadowolona, bo inaczej bym więcej nie kupiła nic w Waszym sklepie. Pozdrawiam.
Polecam sklep To nie moje pierwsze zakupy i nie ostatnie ale muszę powiedzieć że migdały solone które kupiłam (a kupiłam dwa opakowania) mi nie smakują 😥 Jestem wielbicielką takowych migdałów i te są najgorsze jakie jadłam .....szkoda
11 sie 2024

Szybka wysyłka, świeże produkty, jestem zadowolona. Jedynie wysyłanie 0,2g szafranu w tak dużym opakowaniu nie ma większego sensu - cały proszek jest osadzony na ściankach i nie ma go jak wyciągnąć.
Starannie zapakowane. Może warto pomyśleć o jakichś gratisach dwóch przypraw np zamówieniu za 100 zł? Taka luźna propozycja 😊 Na pewno wrócę z kolejnym zamówieniem
Zamowione artykuły są bardzo dobrej jakości, w atrakcyjnych cenach. Błyskawiczna dostawa. Jestem stałą klientką i nigdy nie miałam powodu do niezadowolenia.
Bardzo dobra cena jak za taką jakość produktu, wysyłka szybka, opakowanie ekologiczne. Jestem bardzo zadowolona i to na pewno nie moje ostatnie zamówienie
18 sie 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów ! Ekspresowa wysyłka a zakupy bardzo starannie zapakowane. Będę robiła tu bardzo często zakupy. Pozdrawiam i dziękuję !
GW
Grażyna W.
Busko-Zdrój

Moje ostatnie zamówienie.

Moje zamówienie bardzo szybko dotarło do mnie. Jak zwykle paczka solidnie zapakowana. Jestem zadowolona z formy zamawiania, jak i przekazania paczki.

Błyskawiczna realizacja

Bardzo szybka realizacja zamówienia, wszystko zgodnie z informacją na stronie i bezproblemowo, tak jak powinno być w każdym sklepie. Polecam

szybka dostawa, towar zgodny z opisem

na plus -super, że od kwoty 79 zł darmowa dostawa, szybka dostawa, towar zgodny z opisem ceny produktów mogłyby być odrobinę niższe
11 sie 2024
Szybka wysyłka, podane: wygląd produktu, waga i dokładny opis. Nie trzeba nakupować nie wiadomo ile, by weszła darmowa dostawa.
Szybka realizacja zamówienia, wszystkie produkty jakie zamawiam są bardzo dobre. Miła obsługa podczas odbioru zamówienia.
BB
Beata B.
Gniewkowo

zamówione produkty były dobrze opakowane

zamówione produkty były dobrze zapakowane, opakowanie adekwatne do zawartości. Zamówienie zostało sprawnie dostarczone.
Lubię zamawiać w tym sklepie. Realizacja zamówienia bez problemu, przesyłka fajnie zapakowana i zabezpieczona. Polecam
Powiem tak wszystko, począwszy od ceny, poprzez opakowania i skończywszy na szybkiej dostawie. Będę stałym klientem