zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

Opinie (6701) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 856)

Dałam 5 gwiazdek bo kupuję u Państwa już nie po raz pierwszy i jestem zadowolona z produktów. Dlatego maksimum. Tym razem ze względu na kwotę miałam sobie wybrać prezent, wybrałam liofilizowane truskawki. Niestety w zamówieniu go nie otrzymałam. Niby nic takiego ale jednak "zgrzyt"...

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

22 sie 2024
Очень понравилось качество товара, скорость доставка, большой выбор и цена. С удовольствием буду заказывать еще.
SM
Sylwia M.
Częstochowa
28 sie 2024
Jeden z moich ulubionych sklepów ze zdrową żywnością. Przesyłki wysyłane szybko ,dobrze zabezpieczone
28 sie 2024
Wszystko w najlepszym porządku szybko i sprawnie POLECAM tego sprzedawcę i towar zgodny z oczekiwaniem
19 sie 2024
Przesyłka staranie zapakowana, zawartość zgodna z oczekiwaniami. Polecam. Na pewno jeszcze skorzystam.
24 sie 2024
Jestem bardzo zadowolona z produktów które w sklepie zakupiłam. Pomagają mi na dolegliwości kolanowe.
Zawsze zamawiam i cieszę się z otrzymanej paczki jak dziecko. Super jakość, szybka wysyłka. Polecam!
Wszystko mi się podobało .Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym , bardzo szybka i sprawna wysyłka .

Duży wybór i dobre ceny

Duży wybór, korzystne ceny, dobry kontakt, sprawna transakcja, szybka wysyłka. Serdecznie polecam
30 sie 2024
Kompetentna i miła obsługa, przesyłka dobrze zabezpieczona, produkty b.dobrej jakości. Polecam.
3 wrz 2024
Paczka dotarła bardzo szybko. Wszystko ładnie i bezpiecznie, zapakowane. Polecam ten sklep.
26 sie 2024

Bardzo dobre produkty.

Produkty wysokiej jakości. Przesyłka dostarczona bardzo szybko. Jestem zadowolona z produktów.
21 sie 2024
Produkty dobrej jakości, szybką wysyłka. Wszystko jest bardzo dobrze zabezpieczone do wysyłki
Wszystko dotarło bardzo szybko- starannie zapakowane. Jakość produktów bardzo dobra. Polecam.

Profesjonalna firmy

Wszystko jak najlepiej. Produkty dobrej jakości a wysyłka ekspresowa. Zdecydowanie polecam.
18 sie 2024
Starannie zapakowana paczka, opakowania produktów wytrzymałe, produkty dobrej jakosci :)
27 sie 2024

Po prostu jestem w szoku, że tak szybko zrealizowano zamówienie

Po prostu jestem w szoku, że tak piorunujaco zrealizowano zamówienie , razem z wysyłką .
22 sie 2024
Gorąco polecam! Bardzo dobra herbata, paczka zgodna z opisem, szybko doszła. Polecam :)

Polecam.

Polecam bez zastrzeżeń.Bardzo szybka dostawa, wzorowo zapakowane , produkty I klasa.
20 sie 2024

Zawsze są preparaty które mnie…interesują

Zawsze są preparaty które mnie interesują,szybka obsługa i wysyłka, polecam znajomym
MK
Marek K.
Baszkówka
27 sie 2024
Nic nie możecie zrobić lepiej wszystko świetnie spakowane i bardzo dobrej jakości