zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

Opinie (7065) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (12 387)

Dałam 5 gwiazdek bo kupuję u Państwa już nie po raz pierwszy i jestem zadowolona z produktów. Dlatego maksimum. Tym razem ze względu na kwotę miałam sobie wybrać prezent, wybrałam liofilizowane truskawki. Niestety w zamówieniu go nie otrzymałam. Niby nic takiego ale jednak "zgrzyt"...

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

10 sty 2024
Zakupiony ryż basmanti niestety jest słabszej jakości od tego, który kupowałem wcześniej w innym sklepie-po prostu klei się po gotowaniu ;-(
22 paź 2023
Produkt zgodny z opisem. Minus jedna gwaizdja za przesyłkę bo miała być u mnie we wtorek na czym mi bardzo zależało a dotarła w środę.
JU
Janusz U.
Długi termin dostawy zamówienia (dostawa dopiero w 5-tym dniu od złożenia zamówienia). Poza tym wszystko OK. Sklep polecam.
Szybka obsługa i dostawa.Chcialabym żeby niektóre produkty nie były sprowadzone z Chin są niskiej jakości.
26 maj 2024
zamówienie i dostawa jesteśmy piękni, ale ale nakrętki myjące w opakowaniach sklejały się i "wyciekały"

Długość wysyłki

Długość przygotowania paczki do wysyłki wydaje mi się dłuższa niż w innych sklepach internetowych
6 lut 2024
Makaron keto jest koszmarny Zapach jest obrzydliwy W woreczku była ciapka jak budyń a nie makaron
18 lis 2023
Zaletą -Czytelna strona. szybka dostawa. Wada-Brak opcji za pobraniem bez dodatkowych opłat 😔
Produkty oferowane jako promocja za kwotę zamówienia, są w tej samej cenie jak normalnie.
9 maj 2024
Duży wybór produktów w tym ekologiczne, natomiast długo trwa realizacja zamówienia.
Nie było możliwości opłaty za pobraniem mimo że jest w Państwa regulaminie.
29 kwi 2024
Błyskawiczna realizacja zamówienia 👍 Przejrzysta strona dobrze działająca.
Migdały suche,podrapane , połamane bardzo słabe. Reszta zgodna z opisem
22 gru 2023
Niestety jest potrzebne więcej czasu by stwierdzić o działaniu preparatu
Dobra komunikacja, niestety długi termin oczekiwania na dostawę
20 kwi 2024
Wszystko ok. Paczka szybko przychodzi i jest dobrze zapakowane
17 maj 2024

Błonnik

Dobra i rzetelna obsługa, bezproblemowa dostawa. Tak trzymać.
Jest ok.gdybybylo inaczej zamieniłabym sklep . Pozdrawiam
8 lis 2023
Zapomniałam kupić bulion robiąc zamówienie :D :D :D
25 lis 2023
zamówienie zrealizowane w 100%. Dostawa na czas.