molton.pl- Logo - Opinie

molton.pl

Opinie (303) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1678)

25 sie 2024
Szybka realizacja zamówienia. Łatwo można zrobić zakupy na stronie. Bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu internetowego.

4 paź 2024
Krój płaszcza i kolor są bardzo ładne, pasuje na niską osobę, ale jakość detali jest niestety zła. Podszewka płaszcza będzie do wymiany u krawcowej, bo zawiera aż 50% poliestru. Nie rozumiem koncepcji wełnianych płaszczy i poliestrowych podszewek, taki płaszcz nie spełnia swojej funkcji, bo nie oddycha nawet jak jest z najlepszej wełny. Szlufki do paska od płaszcza trzymają sie na słowo honoru, ciekawe jak długo taki cieniuteńki sznureczek wytrzyma. Byłam w sklepie stacjonarnym i jakość ubrań nie powaliła mnie ani trochę, większość ma duże domieszki poliestru, co w takiej cenie jest dla mnie nie do przyjęcia. Wole już kupić coś porządnego w innym sklepie, gdzie wiem, że płace na świetną jakość. Raczej wątpię, abym skorzystała ponownie, aczkolwiek Panie w butiku były bardzo pomocne.

Opinie nt. sklepu molton.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry