mennicaskarbowa.pl- Logo - Opinie

mennicaskarbowa.pl

Opinie (1537) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4660)

10 maj 2024
Zaczynam dopiero zabawę z inwestowaniem w monety ( srebro i złoto ) ale wydaje mi się że nie wszystkie otrzymane monety ( przy odbiorze nie zauważyłem przez plastikowe opakowanie ) są tzw "nówki" mennicze i widac na nich przebarwienia ( srebro ) - na stronie nic nie wspominali że akurat zamawiane monety są z rynku wtórnego - pewnie kiedyś przy sprzedaży ktoś to uzna za wadę i obniży cenę :( A może to standard przy tego typu transakcjach ? raz się trafi nowe a raz nie całkiem idealne Obsługa OK

26 maj 2024
Aktualnie na zamówienie czekam 19 dni roboczych, mimo zapisu w regulaminie, że zamówienie dostarczone będzie do 15 dni, a w przypadku działania siły wyższej kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Nie dostałam takiej informacji, po kontakcie z infolinią (21.05) dostałam informację, że oddział jest nieczynny, ale pojutrze (23.05) już na pewno moje zamówienie zostanie dostarczone. Mijają kolejne dni, a status mojego zamówienia nie zmienił się od 26.04.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza dostawa, produkty i obsługa klienta spełniają Państwa oczekiwania. Motywuje nas to do dalszego świadczenia jak najlepszych usług.
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa miłe słowa i wsparcie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu doskonałą obsługę i produkty wysokiej jakości. Państwa zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem.
5 sie 2024
Dziękujemy za miłe pozytywną ocenę. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia. Z wyrazami szacunku, Zespół Mennicy Skarbowej
MP
MAGDALENA P.
JABŁONOWO POMORSKIE
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa doskonałą ocenę. Staramy się świadczyć najlepsze usługi i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Życzymy Państwu miłego dnia!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa miłą recenzję. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą możliwą obsługę klienta.
30 lip 2024
5 sie 2024
Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami. Doceniamy Państwa wsparcie i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Państwu służyć.
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasza dostawa i produkty spełniły Państwa oczekiwania. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę.
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa wysokie oceny. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu doskonałą obsługę i produkty. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywne opinie. Staramy się konsekwentnie dostarczać naszym klientom wysokiej jakości usługi i produkty. Państwa zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa opinię. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa wysoką ocenę. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Staramy się zapewnić Państwu doskonałą obsługę i produkty wysokiej jakości. Państwa opinie pomagają nam się doskonalić. Dziękujemy, że wybrali Państwo naszą firmę. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i produkty. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa wysoką ocenę. W Mennicy Skarbowej staramy się zapewnić Państwu jak najlepsze doświadczenia. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną rekomendację! Staramy się zapewnić doskonałą obsługę i wysokiej jakości produkty wszystkim naszym klientom. Państwa zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa 5-gwiazdkową recenzję! Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu doskonałą obsługę i produkty wysokiej jakości. Państwa zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom skuteczne i godne zaufania usługi. Państwa zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywne opinie. Staramy się zapewnić doskonałą obsługę i produkty wszystkim naszym klientom. Dziękujemy, że wybrali Państwo naszą firmę. Korzystając z okazji informujemy, że jest możliwość telefonicznego składania zamówień pod numerem naszej infolinii - 801 501 521 lub 22 100 60 11. Serdecznie zapraszamy!