mennicaskarbowa.pl- Logo - Opinie

mennicaskarbowa.pl

Opinie (1531) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4623)

10 maj 2024
Zaczynam dopiero zabawę z inwestowaniem w monety ( srebro i złoto ) ale wydaje mi się że nie wszystkie otrzymane monety ( przy odbiorze nie zauważyłem przez plastikowe opakowanie ) są tzw "nówki" mennicze i widac na nich przebarwienia ( srebro ) - na stronie nic nie wspominali że akurat zamawiane monety są z rynku wtórnego - pewnie kiedyś przy sprzedaży ktoś to uzna za wadę i obniży cenę :( A może to standard przy tego typu transakcjach ? raz się trafi nowe a raz nie całkiem idealne Obsługa OK

26 maj 2024
Aktualnie na zamówienie czekam 19 dni roboczych, mimo zapisu w regulaminie, że zamówienie dostarczone będzie do 15 dni, a w przypadku działania siły wyższej kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Nie dostałam takiej informacji, po kontakcie z infolinią (21.05) dostałam informację, że oddział jest nieczynny, ale pojutrze (23.05) już na pewno moje zamówienie zostanie dostarczone. Mijają kolejne dni, a status mojego zamówienia nie zmienił się od 26.04.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

Katastrofa!!!!

Katastrofa! Pomimo telefonicznego powiadomienia przez centralę o gotowości do odbioru zamówionego towaru i pokonaniu 50 km na miejscu w biurze dowiedziałem się że chyba spadłem z nieba bo wcześniej trzeba ten fakt ustalić u nich.Siedziałem ponad godzinę i byłem świadkiem totalnej niekompetencji i bałaganu , gorączkowego poszukiwania zamówienia i w końcu próby skompletowania dokumentacji słuchając przy okazji niewybrednych komentarzy.Robiłem zakupy w kilku mennicach ale nigdy nie widziałem takiej amatorszczyzny.Poziom bazaru.Zdecydowanie odradzam!!!!
14 wrz 2024
zakupilem produkt i go nie dostalem ,dopiero po interwencji mojej telefonicznej moze powtarzam moze dostane. Oczywiscie produkt oplacony Mennica Skarbowa dba o klientow
4 wrz 2024
Produkt w mojej ocenie uszkodzony, reklamacja arbitralnie odrzucona. Ostatni moj zakup, zarowno znajomych oraz czlonkow rodziny. Serdecznie odradzam.
11 wrz 2024
Dziękujemy za podzielenie się opinią. Przykro nam, że produkt nie spełnił Pańskich oczekiwań. Chcielibyśmy wyjaśnić, że na monetach mogą pojawić się drobne uszkodzenia, które powstają w mennicy podczas produkcji lub transportu. Nie mają one jednak wpływu na wartość monety, co było podstawą do odrzucenia reklamacji.
3 wrz 2024
Duże i brak pomocy.utrudnienia na połączenia się z doradcą
11 wrz 2024
Dziękujemy za przekazanie opinii. W związku z okresem urlopowym działaliśmy w zmniejszonym składzie, co mogło powodować dłuższy czas oczekiwania na połączenie. Przepraszamy za utrudnienia.
5 wrz 2024
Brak faktury w zamowieniu
11 wrz 2024
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za niedogodności związane z brakiem faktury w zamówieniu. Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta, abyśmy mogli jak najszybciej wyjaśnić sytuację i przesłać brakujący dokument. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
5 wrz 2024
11 wrz 2024
Niestety, trudno nam odnieść się do krytyki bez szczegółów umożliwiających weryfikację sprawy. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i chętnie uwzględniamy sugestie naszych klientów. Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów, co pomoże nam poprawić nasze usługi.
9 sie 2024

Tragiczna obsługa

Zapłaciłem za zamówienie ponad 20 tysięcy złotych, a musiałem czekać w kolejce jak w urzędzie na odbiór beż żadnej informacji ile czasu to zajmie i bez interakcji z drugim człowiekiem
9 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na pozostawienie recenzji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane długim oczekiwaniem. Nasz zespół nieustannie pracuje nad ulepszaniem naszych procesów, aby zapewnić naszym klientom bardziej wydajną i spersonalizowaną obsługę. Państwa opinie są dla nas cenne i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję lepiej Państwu służyć.
24 sie 2024
Przesyłka opóżniona 7dni , dopiero po trzy krotnym infolinie skutkowało że została wysłana - logistyka beznadziejna.
28 sie 2024
Przepraszamy za długie oczekiwanie na realizację zamówienia. Informujemy, że w przypadku towarów realizowanych w trybie do 15 dni roboczych jesteśmy również uzależnieni od dostawców zagranicznych, co czasami może prowadzić do sporadycznych opóźnień. Dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.
24 sie 2024
Realizować zamówienia zgodnie z regulaminem i odpisywać na wiadomości klientów
24 sie 2024
Szanowny Panie, Dziękujemy za Pańską opinię. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że Pańskie zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z terminem, który został podany w momencie zakupu. Zgodnie z wybraną przez Pana opcją, zamówienie miało zostać dostarczone w ciągu 15 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty, co zostało spełnione. Ponadto, na przesłaną przez Pana korespondencję odpowiedzieliśmy w czasie krótszym niż 24 godziny. Pańska ocena jest dla nas niezrozumiała, ponieważ nasze działania były zgodne z regulaminem i terminami realizacji zamówienia. Jeżeli jednak istnieją jakieś kwestie, które pozostały niewyjaśnione lub ma Pan dodatkowe pytania, bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 801 501 521. Zależy nam na Pańskiej satysfakcji i chętnie pomożemy w rozwiązaniu ewentualnych problemów. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Mennicy Skarbowej
26 sie 2024
Nie otrzymałam zamówienia. Czekam od miesiąca
28 sie 2024
Przepraszamy za długie oczekiwanie na realizację zamówienia. Informujemy, że w przypadku towarów realizowanych w trybie do 15 dni roboczych jesteśmy również uzależnieni od dostawców zagranicznych, co czasami może prowadzić do sporadycznych opóźnień. Rozumiemy, że brak aktualnych informacji jest frustrujący. Prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta, abyśmy mogli wyjaśnić bieżący status zamówienia i dostarczyć Państwu potrzebne informacje. Dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.
25 sie 2024
12 sie 2024
9 lip 2024
Sposób doręczenia przesyłki przez kuriera budzi we mnie niepokój. Więcej informacji udzielę telefonicznie 503416987
6 sie 2024
Nawiązując do rozmowy telefonicznej, uprzejmie informuję, że Pańska uwaga została przekazana do odpowiedniego Działu, aby uniknąć podobnych incydentów w przyszłości. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
15 lip 2024
opinia negatywna ,ponieważ kurier nie doręczył przesyłki do rąk własnych tylko wrzucił przesyłkę do skrzynki
4 sie 2024
Przepraszamy za niedogodności związane z doręczeniem przesyłki. Informujemy, że naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi, w tym dostarczenia przesyłek zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zgłosimy ten problem do firmy kurierskiej, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub potrzebują pomocy, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Dziękujemy za zrozumienie.
13 lip 2024
Dno, nie chce mi się nawet tego komentować, NIE POLECAM
18 lip 2024
30 cze 2024
20 cze 2024

Sprzedają wybrakowane przedmioty

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a prawdziwych sprzedawców poznaje się w problematycznych sytuacjach. Kupiłem monetę, przyszła wytarta, Mennica Skarbowa nie potrafiła wyjść z propozycją rozwiązania sprawy, zostawiła mnie z przedmiotem, który nie nadaje się do kolekcji. Tym samym - odradzam zakupy online, Mennica sprzeda Wam kota w worku na który nie macie żadnego wpływu.
4 sie 2024
Dziękujemy za Państwa opinię i przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jest nam przykro, że otrzymana moneta nie spełniła Państwa oczekiwań. Chcielibyśmy zaznaczyć, że w naszej ofercie znajdują się różne rodzaje towarów, w tym produkty pochodzące z obiegu wtórnego, które są dokładnie opisane w naszych materiałach sprzedażowych i oferowane w niższych cenach. Proszę skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta, abyśmy mogli dokładniej przyjrzeć się sprawie i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Dziękujemy za informację i przepraszamy za wszelkie niedogodności.
3 cze 2024
Listonosz wrzucił paczkę do skrzynki na listy chociaż byłam w domu nikt nie poinformował o tym,a cenna paczka leżała w skrzynce na listy gdzie, każdy może ja zabrać.