plantica.pl

Opinie (309) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (309)

10 wrz 2024
Zamówienie zostało szybko i sprawnie zrealizowane. Jednak towar, który kupiłem, czyli folia do oczka wodnego, pozostawia wiele do życzenia. Chodzi o sposób jej złożenia w kostkę, co powoduje wiele zagięć, które mogą powodować uszkodzenia a tym samym nieszczelności. Folię włożyłem do oczka ale wiele takich miejsc zakleiłem specjalną taśmą.
KO

5 wrz 2024
Długi okres realizacji zamówienia - zamówiony asortyment na stronie był dostępny od ręki a wysłany został dopiero po dwóch tygodniach...

Opinie nt. sklepu plantica.pl

KO
13 wrz 2024
Podobało mi się, że towar przyszedł bardzo dobrze zapakowany. Nie podobało mi się, że dostawa była opóźniona - o czym zostałem poinformowany, ale opóźnienie przeciągało się i musiałem pisać później już sam, z pytaniem co się dzieje. Na te kolejne wiadomości odpowiedzi otrzymałem sprawnie.

Właściwie 4,5

Jestem wieloletnim klientem. Zdecydowanie firma poprawiła się. Przesyłka dotarła szybko i dobrze opakowana. Towar zgodny z opisem. Zabieram 0,5 gwiazdki ponieważ 1 zamówienie po fali reklamacji nie przekonuje mnie do końca. Mam nadzieję że będzie już tylko lepiej funkcjonować.
12 wrz 2024
Świetna obsługa, bardzo dobry kontakt. Świetlówki spakowane doskonale. Jednego towaru aktualnie nie było, Pani zaproponowała inny. Ceny jak dla mnie ok. Na pewno wrócę.
13 wrz 2024
Super przesyłka, opakowanie, terminowa dostawa, jakość produktów b. Dobra. Polecam wszystkim !!!! Życzę Państwu sukcesów Pozdrawiam 😀
3 wrz 2024
Bardzo miła i rzetelna obsługa oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego osprzętu. To już moje kolejne udane zamówienie.
Dobry kontakt ze sprzedającym. Podczas zamawiania napotkałem na problem, zadzwoniłem i Pan szybko zaradził sytuacji.
13 wrz 2024
Na tym sklepie można polegać. Nawet w bardzo nietypowych sytuacjach potrafią być przyjaźnie nastawieni do klienta.
11 wrz 2024
Witam Bardzo fajne rośliny, pięknie zapakowane , dostarczone w umówionym czasie. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam
Długość realizacji łącznie z dostawą dłuższą niż u innych dostawców
10 wrz 2024
Szybko i bezproblemowo zrealizowane zamówienie Towar zgodny z opisem
11 wrz 2024
Udane zakupy, błyskawiczna wysyłka, wszystko jak w opisie. Dziękuję
Szyba realizacja zamówienia i miłe zaskoczenie cenowe produktów
11 wrz 2024
Szybka realizacja zamówienia, zgodność dostawy z zamówieniem.
RM
Roman M.
Piaseczno
13 wrz 2024
super pompka napowietrzająca do oczka wodnego na ogrodzie
Polecam szybka dostawa i dobrze zabezpieczona przesyłka
Szybka, profesjonalna realizacja zamówienia. Polecam!
10 wrz 2024
Trochę długa wysyłka, to można poprawić. Reszta ok.
PM
PIOTR M.
Wągrowiec
Szybka realizacja doręczenia dobrego produktu!
13 wrz 2024
super produkt w dobrej cenie. szybka przesyłka