plantica.pl

Opinie (313) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (313)

10 wrz 2024
Zamówienie zostało szybko i sprawnie zrealizowane. Jednak towar, który kupiłem, czyli folia do oczka wodnego, pozostawia wiele do życzenia. Chodzi o sposób jej złożenia w kostkę, co powoduje wiele zagięć, które mogą powodować uszkodzenia a tym samym nieszczelności. Folię włożyłem do oczka ale wiele takich miejsc zakleiłem specjalną taśmą.
KO

5 wrz 2024
Długi okres realizacji zamówienia - zamówiony asortyment na stronie był dostępny od ręki a wysłany został dopiero po dwóch tygodniach...

Opinie nt. sklepu plantica.pl

3 wrz 2024
29 sie 2024
29 sie 2024
28 sie 2024
5 wrz 2024

Brak info o wydłużeniu się czasu zamówienia

Jeżeli nie ma jakiegoś produktu to należy powiadomić klienta że czas zamówienia się wydłuży o klika dni ! Ps. Ryby miały 5 dni postu !

Bardzo dobra pompa do oczka

Sprzęt bardzo dobry. Natomiast niepotrzebnie długi tryb procedur handlowych, księgowania wpłat i wymiany maili sprawia wrażenie, że firma proponuje sprzedaż sprzętu, którego nie ma na stanie, Ale to drobiazgi. Dwakroć zostałem zmobbingowany do napisania opinii, wiec piszę.
11 wrz 2024
Myślę że to schyłek sklepu Plantica. Komunikacja z ludźmi odpowiedzialnymi za towar i stany magazynowe to koszmar.
13 wrz 2024
Brak kontaktu z państwem. Musiałem szukać innego sprzedawcy. Choć i on też nawala

Słabe opakowanie

Wszystko okej, nie dostałem tylko obiecanego gratisu :(. Słabo zapakowany piasek.
13 wrz 2024

Późna wysyłka - nie zgodna wyświetlana informacja

Towar nas stronie jako kup teraz , oczekiwanie blisko 2 tygodnie
Czas dostawy od 6.09 do 11.09 konkurencja realizacja 2 dni
Podpiecie pod każdy towar dostępności w ilości sztuk.
za droga dostawa inni sa zwyczajwo tansi
Odpowiedź ze sklepu plantica.pl
Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię. Wybrał Pan przesyłkę pobraniową, która jest płatna. Przy przedpłacie miałby Pan u nas przesyłkę gratis od 99zł. Myślę, że mało sklepów akwarystycznych oferuje darmową wysyłkę od tak niskiej kwoty ;) Mam nadzieję, że przy ewentualnych kolejnych zakupach wybierze Pan ten sposób wysyłki i będzie zadowolony. pozdrawiam, Andrzej Gorzawski
13 wrz 2024
Zmienić część ludzi tam pracujących.
Czas dostawy,
2 wrz 2024