avonexpert.pl- Logo - Opinie

avonexpert.pl

Opinie (3081) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4715)

2 gru 2023
Nie wiem czy paczka była źle zabezpieczona, ale otrzymałam że stłuczonym flakonem wody perfum.Pour Blanca i wylana cała zawartość. Po raz pierwszy jestem bardzo zawiedziona i to przed świętami.

7 lut 2024
Szminka ma brzydki zapach,kruszy się i nie jest tak błyszcząca jak w opisie. Bardzo mi przykro,bo cieszyłam się z tego zakupu. Konturówka do ust rozmazuje się i ma słabą pigmentację.

Opinie nt. sklepu avonexpert.pl

29 sie 2024
Produkt uszkodzony od 2 tygodni brak odpowiedzi od obsługi klienta

nie dotarła paczka prosze o wyjasnienie

nie dotarła paczka prosze o wyjaśnienie
20 sie 2024
2 sie 2024
Zamówiłam perfumy Celebre ale to co otrzymałam nie wiem jak mam nazwać.Na myśl przychodzi mi tylko jedno określenie...(tanie perfumy z bazaru).To na pewno nie to Celebre co kiedyś.Szkoda pieniędzy.Jestem mocno zawiedziona.
13 sie 2024
Proszę o przesłanie mojej opłaconej przesyłki a zmienię może zdanie o was
31 lip 2024
Czekam czwarty dzień i produktu nie ma a miał być do czterech dni
24 cze 2024
Perfumy które zamówiłam to tylko woda bez zapachu.... stracone pieniądze
21 cze 2024
Chciałam kredkę niebieska otrzymałam 3 brazowe
9 lip 2024
6 lip 2024
24 maj 2024
Niestety kosmetyki kiepskiej jakości.Perfumy bardzo nietrwałe ,zapach też mnie nie zachwycił.Natomiast jeżeli chodzi o obsługę klienta i realizację zamówienia to daję 5+..
7 cze 2024

Opłata za przesyłkę nie dostarczoną…

Nie kasować za przesyłkę jeżeli jest zostawiona na poczcie i trzeba odebrać samemu.......
28 maj 2024
Nie dostałam zamówienia mimo że opłacona paczka
30 maj 2024
Dostałam brudne i przeterminowane kosmetyki.
16 cze 2024
Posyłać towar zgodny z zamówieniem
29 maj 2024
17 mar 2024
Nic nie kupiłam bo mi przelew nie poszedł. Więc nie mogę ocenić kosmetyków bo ich nie mam. A prosicie o opinię. Dziwne...

Witam.

Witam. Zamówiłam dwa flakony perfum Eve Truth. W przesyłce jeden flakon był kompletnie rozbity. Odmówiłam przyjęcia przesyłki. Jestem rozczarowana, ponieważ na święta zostałam bez ulubionego zapachu! Pozdrawiam, Małgorzata
Już pisałam, że moje zamówienie nie doszło kompletne. Brakowało wody męskiej, która miała być dosłana w innej paczce. Nadal nie nie wiem gdzie jest kupiony przeze produkt. Lidia Krajewska lidia.krajewska@interia.eu
7 lut 2024
Zamówienie złożone w czasie obowiązywania katalogu. Na drugi dzień wiadomość, że moje zamówienie zostało anulowane i zachęta do skorzystania z nowego katalogu. Nie rozumiem takiego postępowania firmy.