e-kobi.pl- Logo - Opinie

e-kobi.pl

Opinie (357) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1579)

7 sie 2024
Zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie. Procedura zwrotu czytelna. Jednak numeracja butów nie odpowiada typowemu rozmiarowi 36. Dlatego musiałam zwrócić buty.

Obuwie było bardzo ładne, ale sandały różniły się szerokością. Na spodzie jednego z nich widać było ślad po ich używaniu (przyklejony brud do podeszwy). Fason śliczny, kolor również, a gdyby nie ciasny jeden z nich, to nie odesłałbym ich z pewnością.

Opinie nt. sklepu e-kobi.pl

1 cze 2024
31 maj 2024
SR
10 lis 2023
To już moja druga para chodaków. Bardzo wygodne, ładne i naprawdę ze skóry naturalnej. Wszystkim polecam e- Kobi . Zamówiony towar bez uwag i bardzo szybko!
IM
IRENA M.
NOWY SĄCZ
28 sty 2024
Nie wiem, ale nie widzę coby można było poprawić , super jestem zadowolona , byłam dzisiaj w butach w Kościele, są wygodne, ciepłe doskonałe :) Dziękuję
WT
11 paź 2023
Wszystko poszlo szybko i sprawnie. Kapcie b cieple ,wygodne i ladnie sie prezentuja. A co najwazniejsze xa tak cieple kapcie cena b przystepna.
11 maj 2024

Ocena satysfakcji

Idealne sandały na moje obolałe nogi.Znam ich producenta od lat,gdy mogłam robić zakupy w Niemczech. Cieszę się, że teraz są dostępne i u nas.
7 gru 2023
Świetna obsługa klienta. Konkretne informacje na każdym etapie zamówienia i wysyłki. Szybka realizacja. Towar zgodny z opisem. Polecam !!!!