Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis- Logo - Opinie

Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis

Opinie (83) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (248)

17 gru 2023
Zakup udany,spodnie damskie trekkingowe - rozmiar zgodny z noszonym. Profesjonalnie wykonana usługa,szybka dostawa. Polecam

15 lip 2024
Polecam skupić się na odpowiednim pakowaniu towaru, stosuje się wypełniacze, a produkty narażone na odkształcenie pakuje się w dodatkowe opakowanie (otrzymałem sakwę na telefon ze zdeformowanym 'spoilerem' - element z tworzywa, który w wyniku nieumiejętnego zapakowania odkształcił się nieodwracalnie - załamany w 2 miejscach). Na plus duży wybór i atrakcyjne ceny. Wierzę, że wezmą sobie Państwo uwagi do siebie, ja chętnie skorzystam z Państwa usług jak i też chętnie polecę platformę sklepu znajomy. Pozdrawiam.

Opinie nt. sklepu Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis

Profesjonalna i bardzo przyjazna obsługa, szybka wysyłka, świetna cena, dobry kontakt. Polecam.
Kontakt mailowy, odpowiedzi na pytania kupującego. SZybka realizacja zamówienia
Dziękuje, szybka dostawa i piękna cena!
Cała transakcja super
9 wrz 2024
6 wrz 2024
27 sie 2024

Dobre ceny, duży wybór towaru i szybka wysyłka, polecam!
11 sie 2024
9 lip 2024
1 lip 2024

Rugam pakowacza !

7 cze 2024
Polecam sklep. Kupiłem rower z wysyłką. Świetny kontakt, towar zgodny z opisem. Przesyłka dotarła szybko.